23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Teritorijas unikālās iezīmes – leģendu noslēpumi un dzīve saskaņā ar dabu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aģentūras «Bounce» pārstāvju veiktā pētījuma rezultāti atklāj, ka aptaujātajiem par Beverīnas novada teritoriju tā galvenokārt asociējas ar bagāto vēsturi, dzīvi laukos, prasmīgajiem amatniekiem un mājražotājiem, neskarto dabu, sportu un aktīvas atpūtas iespējām.

Teritorijas unikālās iezīmes – leģendu noslēpumi un dzīve saskaņā ar dabu

Pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, par pamatu zīmola galvenajiem stūrakmeņiem izvirzīti divi virzieni: «Beverīna ir noslēpumaina vieta ar savu leģendu» un «netraucēta dzīve saskaņā ar sevi un dabu».

Pētījuma dalībnieki kā labo aspektu izcēla to, ka notiek aktīva vēstures faktu un informācijas apkopošana un tās saglabāšana, kā arī pieejamo dabisko vidi, valdošo mieru un klusumu. «Lieliska iespēja pašam kaut ko sākt, ja esi uzņēmīgs. Pašvaldība atbalsta,» tā pētījuma dalībnieks. Tāpat pozitīvi tika vērtēts nelielais attālums līdz Valmierai, iespēja viegli saņemt nepieciešamos pakalpojumus, nokļūt uz darbu ļoti īsā laikā.

ĶĒNIŅA TĀLIVALŽA piemineklis Trikātā. «Beverīnas staltā pilī Tālivaldis valdīja./ Viņa slava tālu, tālu visā zemē izpaudās.» Dzejnieka Ausekļa dzejas rindas, kas stāsta par senajiem notikumiem noslēpumiem apvītajā Beverīnā. Foto no Liesmas arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri