23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Tenoru Jaunais gads koncertzālē Valmiera

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai izbaudītu Ziemassvētku noskaņu un sagaidītu Jauno, 2019. gadu, skatītāji tiek gaidīti uz koncertu Tenoru Jaunais gads, kurā piedalīsies lieliski dziedātāji no Nacionālās operas un Latvijas teātriem – Juris Jope, Kristians Kareļins vai Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, savukārt pavadījumu nodrošinās Anatolija Livčas instrumentālā grupa.

Tenoru Jaunais gads koncertzālē Valmiera

Koncertā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā – Karameles, Divi eņģeļi, Zelta kamanas, Mazā, O, Sole Mio, Tavas mājas manā azotē, Ziemassvētku miera sardze, Ziemas ceļa idille, Tava rīta kafija u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi – ne mazāk pazīstami  Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula zelta repertuāra skaņdarbi.

«Koncertā ir nopietni piedomāts par estētisku baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē, – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī muzikāli pārsteigumi! Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…» – Laila Ilze Purmaliete, koncerta producente.

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastiski maigu balss tembru un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies vislielākos skatītāju aplausus, – viņi visi apvienojušies šarmantajā un romantiskajā projektā Tenoru Jaunais gads.

Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri paralēli spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvos, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Novembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri