17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Pilsētās un novados

Pievērš uzmanību bērnu drošībai

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Informatīvajā kampaņā «Piesprādzē pareizi – čiks, un viss!» policisti Vidzemē pastiprinātu vērību pievērš tieši drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanai transportlīdzekļos.

Simjūda tirgū priecēja «Livonijas kulinārais ceļš»

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Nesen notikušajā Simjūda tirgū Valmierā pie Hanzas sienas ikvienu priecēja vienotā stilā noformētās gardēžu ceļa «Livonijas garša» viesmīlības pieturvietu saimnieku tirdzniecības vietas.

Suņi piedzīvo slavas mirkļus

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Aizvadītās nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā notika divas šķirnes suņu nacionālās izstādes «Valmieras rudens 2019» un »Vidzemes kauss 2019».

Pārbūvēts grantētā ceļa posms Jaunmakuļi — Zilaiskalns

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

10. oktobrī ekspluatācijā pieņemts otrais no trīs pārbūvētajiem Kocēnu novada pašvaldības grantētā ceļa posmiem Jaunmakuļi — Zilaiskalns.

Simjūds zem lietussarga

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

«Mūsu senču darba ciklā visi svarīgie lauku darbi bija jāpadara līdz Miķeļdienai. Kad klētis, apcirkņi un pagrabi bija piepildīti, ļaudis svinēja svētkus un rīkoja bagātus tirgus. Valmierā jau kopš viduslaikiem tirgu rīkoja pie baznīcas Sīmaņa dienā, oktobrī. Tolaik tas bija viens no lielākajiem Vidzemē, pēdējais pirms ziemas iestāšanās.

Kocēnos atklāj tenisa halli

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Jau ilgākā laika posmā visi pa Valmieras – Inčukalna šoseju Kocēniem garām braucošie varēja vērot interesantas būves tapšanu – vispirms lielceļam blakus ciemata pusē pērn uzceltajiem Bestes apartamentiem blakus tika nolīdzināts būvlaukums, tad to pārklāja ar šķembām, tad tika uzstādīts karkass, tam pāri pārvilkts zaļi balts elastīgs materiāls. Pagājušajā piektdienā jaunuzceltā vieglās konstrukcijas apjumtā tenisa halle jau uzņēma oficiālās atklāšanas ceremonijas viesus. Zīmīgi, ka šis pasākums sakrita ar viesnīcas Bestes apartamenti pirmā gada jubileju.

Novērtē lietu raksturu un autentiskumu

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ar PAULU JĒGERU tiekamies kādā drēgnā piektdienas pēcpusdienā. Iebraucot pagalmā, mūs sagaida liels suns, kas nezinātāju var nobiedēt, bet patiesībā tas ir kā īsts mājas sargs, viņš sagaida un apošņā ciemiņus un ir pavisam viesmīlīgs. Saruna ar Paulu norit Siltumnīcā, bet šoreiz fokuss uz citu viņa ideju – stikla būves no otrreiz izmantojamiem materiāliem, ko atbalstījusi arī Beverīnas novada pašvaldība, piešķirot finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Sarunas par atbildību

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Trikātas bibliotēkā oktobra sākumā notika «Atbildības stunda» kopā vilceni Loti un viņas saimnieci Zandau Bērziņu-Radziņu ar mērķi bērnus un jauniešus mudināt aizdomāties par rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī vārdiem Mēs esam atbildīgi par tiem,  kurus pieradinām.

Valmierieši izmanto akcijas iespējas

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmierā norisinās tradicionālā rudens lapu vākšanas un izvešanas akcija.

Pļaujas svētkos – Rūjienā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Luterāņu Dievnamos 6. oktobrī svinēja Pļaujas svētkus.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri