18. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Rozālija, Roze

Pilsētās un novados

Jau trešo gadu – foto orientēšanās «Vali, mierā!»

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija (VIBJO) «Sudraba ZIRG's» kopā ar Jauniešu ideju laboratorijas pārstāvjiem jau trešo gadu valmieriešus aicināja piedalīties foto orientēšanās sacensībās «Vali, mierā! 2019». Šo izaicinājumu bija pieņēmušas deviņas komandas.

BMX muzejs – jaunās telpās

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ļoti iespējams, ka šāds BMX muzejs, kāds ir sporta un atpūtas centrā Avoti, ir vienīgais pasaulē, taču kopš pagājušās piektdienas tas kļuvis vēl unikālāks, jo jaunā ekspozīcijas mājvieta tagad satilpināta vairākos stāvos tieši zem BMX Superkrosa starta estakādes.

Seminārs, ko gaida un arvien kupli apmeklē

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Viens no biedrības «Latvijas aitu audzētāju asociācija» uzdevumiem ir arī organizēt izglītojošas lauksaimniecības izstādes, konferences un seminārus. Jūnija izskaņā aitkopji kārtējo reizi tikās biedrības kontrolnobarošanas stacijā Rūjienas novada Jeru pagasta «Klimpās». Izmantojot fotogrāfa Aigara Lapiņa fotouzņēmumus, piedāvājam nelielu ieskatu pasākuma norisē.

Aicina iepazīt Latvijas neatkarības šūpuli

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Ne tikai ģeogrāfiski, bet arī vēsturiski Valka ir pilsēta, kur sākas Latvija.

Notiek balsojums par Beverīnas jauno grafisko zīmi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Turpinoties darbam pie Beverīnas novada zīmolvedības un vizuālās identitātes stratēģijas izstrādes, iedzīvotāju balsojumam nodoti divi Beverīnas novada jaunās grafiskās zīmes varianti. Balsojumā var piedalīties jebkurš Latvijas iedzīvotājs, izsakot savu viedokli elektroniski vai klātienē Beverīnas novada pašvaldībā.

Klusums drīz beigsies

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Tā var secināt pēc pagājušajā trešdienā notikušās Pēcpusdienas ar mēru, kas netradicionāli vispirms sākās ar šķēršļiem pilnu pastaigu pa bijušā Valmieras gaļas kombināta teritoriju, zinīga gida lomā esot pašam Valmieras domes priekšsēdētājam Jānim Baikam, bet pēc tam turpinājās jau ierastākā veidā – ar plašāku prezentāciju bijušā ražošanas korpusa otrajā stāvā, kur tika atspoguļotas Valmieras pašvaldības ieceres pavisam nesen iegūtajā teritorijā.

Sanākt kopā un kopā paveikt

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Šī vasara Rubenes baznīcas vēsturē iezīmēsies ar vismaz diviem nozīmīgiem notikumiem – aizvadītās nedēļas nogalē Rubenē ļaudis pulcēja nu jau piektā Livonijas Indriķa diena, un pavisam drīz sāksies Dievnama atjaunošanas darbi. Par to – sarunā ar Rubenes baznīcas draudzes mācītāju ARTI EGLĪTI.

Jaunie Rubenes florbolisti uzspīd turnīrā Čehijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

No 10. līdz 13. jūlijam Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisinājās starptautiskais florbola turnīrs Prague Games, pulcējot 409 jauniešu komandas no 14 valstīm. Ar komandām U13, U14 un U17 vecuma grupās tajā piedalījās arī jaunie Kocēnu Rubenes florbolisti.

Vildēnos tiek vilkti lieli lomi

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Arī šogad Kocēnu novada Vildēnos norisinās kārtējā Vildēnu Copes sezona, kas šoreiz tiek veltīta Maigoņa Janīša piemiņai. Tieši viņš bija viens no šo sacensību idejas autoriem un bijis ierindā no pirmās dienas, bet diemžēl turpmākās sacensības būs bez viņa līdzdalības…

Kopīga nometne ar Langenbergas jauniešiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

No 16. augusta līdz 22. augustam, stiprinot Kocēnu novada un Langenbergas pašvaldības Vācijā draudzības saites, Kocēnu novada dome organizēs sadraudzības nometni jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri