20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Pilsētās un novados

Valsts policija ar senioriem diskutē par drošību uz ceļa

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Pagājušajā trešdienā Valmierā informatīvās drošības kampaņas «Strauja sirds, bet kājas lēnas» ietvaros Valsts policija (VP) kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) rīkoja diskusiju  Valmieras pilsētas pensionāru biedrībā «Atvasara». Tika pārrunāti kampaņas mērķi, gājēju drošības noteikumi, kā arī uzklausīti «Atvasaras» biedru viedokļi un ieteikumi.

LGB apvieno paaudzes

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Limbažu Galvenā bibliotēka (LGB) ir mājvieta dažādām iedzīvotāju grupām, tā pulcējot dažāda vecuma cilvēkus zem viena jumta. Jau no 2015. gada tā atrodas jaunās telpās, apsaimniekojot divus stāvus. Sākotnēji bibliotēka bija Limbažu kultūras nama otrajā stāvā visai lielā šaurībā, bet tagad – mājīgi pārveidotajā bijušās viesnīcas un naktskluba vietā. Telpas ir gaišas un vieta plaša, lai arī citas interešu grupas varētu īstenot savas idejas. Šobrīd apdzīvotā ēka neatrodas pašā pilsētas centrā, taču bibliotēkas lasītāju skaits nav mazinājies, apmeklējums ir pieaudzis. Arī skolēniem tā ir tuvāk, praktiski pāris minūšu gājiena attālumā, un tas arī izglītības iestādēm ļauj dažādot mācību procesu.

Aktualizē kiberdrošības jautājumus

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Viņpiektdien Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātē notika tikšanās ar Apvienotās Karalistes vadošo nacionālo pārstāvi NATO Kooperatīvās kiberaizsardzības izcilības centrā Klēru Leinu (Clare Lain). Tikšanos ar nosaukumu «It starts with me...» (no angļu val. Tas sākas ar mani...) organizēja «Vidzeme TechGirls» un Vidzemes Augstskola sadarbībā ar «Riga TechGirls» un Lielbritānijas vēstniecību, lai iedvesmotu Latvijas iedzīvotājus karjerai tehnoloģiju nozarē.

Valmiera ir viens no labajiem stāstiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valmiera par jaunizveidotās valdības uzmanību nudien nevar sūdzēties. Pirms nedēļas pilsētu apmeklēja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP), bet piektdien par savas pirmās reģionālās vizītes galamērķi Valmieru – ar pieturām Valmieras stikla šķiedrā, jaunuzceltajos īres namos un pilsētas pašvaldībā – izvēlējās premjers Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība).

Roņu festivālā Burtniekā

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Sestdien Burtnieku centra kanālā norisinājās ziemas peldēšanas festivāls «Burtnieku ezera RONIS 2019».

Gadiem ieturēts neatkarības un stabilitātes kurss

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Nesen publicējām Latvijas datu centra apkopotos 2017./2018. pārraudzības gada rezultātus piena lopkopībā. Latvijas 25 pašu ražīgāko ganāmpulku godpilnajā sestajā vietā ir Rūjienas novada Lodes pagasta zemnieku saimniecība «Kalntontes», kurā aizvadītajā pārraudzības periodā no 116 slaucamajām govīm vidēji izslauca 12682 kg piena ar tauku saturu 3,84% un 3,28% olbaltumvielu, arī somatisko šūnu daudzums 92 tūkstoši nepārprotami liecina par augstvērtīgas produkcijas ražošanu. Par to, kā tas panākts, – saruna ar saimniekiem INGU un AIGARU KALVĒM.

«KKC» jeb kaut kas citāds, ideju konkurss un starptautiskā aprite

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Par Rūjienas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra jaunumiem «Liesmai» stāsta tā vadītāja DAINA ROZE.

Vīri oranžās kaklasaitēs – par jaunākajām tehnoloģijām laukos

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

SIA «Amazone» grupai Latvijā jau par tradīciju kļuvuši ikgadējo semināru cikli «Gudrā zeme» visos valsts reģionos. Trešdien tāda Vidzemes lauksaimniekiem veltīta saturā bagāta infodiena bija arī Valmierā.

VUGD atgādina: atrasties uz ledus ir bīstami!

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka šogad gandrīz katru astoto dienu ugunsdzēsēji glābēji no ūdens ir izcēluši noslīkušus cilvēkus. Tā kā šobrīd laikapstākļu ietekmē ledus ir ļoti trausls, VUGD aicina iedzīvotājus uz ledus nekāpt, tādējādi neapdraudēt savu un līdzcilvēku veselību un drošību.

Nosvinēta simtgade un sagaidīta 60. jubileja

Reģistrēties, lai varētu balsot
0

82976 apmeklējumi, 736 jauni materiāli, 17 izstādes. 2018. gads – Latvijas 100. jubilejas sagaidīšanas laiks – bijis darbīgs Valmieras muzejam, izceļot Latvijas vēsturē un mākslā nozīmīgus cilvēkus un notikumus. Muzeja krājums papildināts ar stāstiem par Valmieras vēsturi. Savukārt izstādēs klātienē bija iespēja apskatīt leģendāru Latvijas mākslinieku darbus. Šogad Valmieras muzejs sagaida 60. gadskārtu.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri