20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

„Tautas grāmatu plauktam” dāvā grāmatu „Valmieras puikas”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

15.oktobrī, atsaucoties Valmieras integrētās bibliotēkas aicinājumam piedalīties akcijā „Tautas grāmatu plaukts”, arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis dāvāja Latvijas Nacionālajai bibliotēkai sev nozīmīgu grāmatu – Pāvila Rozīša „Valmieras Puikas”, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase.

„Tautas grāmatu plauktam” dāvā grāmatu „Valmieras puikas”

Savā veltījumā domes priekšsēdētājs I. Boķis rakstīja: „Valmierieši laiku laikos ir bijuši un vienmēr būs – pārveidotāji, jauna ceļa kaldinātāji, cīnītāji un lielu mērķu sasniedzēji. Tāpēc es novēlu ikvienam saglabāt savus ideālus, nezaudēt drosmi un uzņēmību, lai sasniegtu cerēto, bet pāri visam – mīlestību uz savu zemi, pilsētu un lepnumu par savu tautu!”

Akcijā „Tautas grāmatu plaukts” var piedalīties ikviens, uzdāvinot Latvijas Nacionālajai bibliotēkai vienu sev nozīmīgu un īpašu grāmatu, titullapā ierakstot veltījumu vai personisku stāstu, kas saistās ar šo grāmatu. Tā kopā ar vairākiem desmitiem tūkstošu citu iedzīvotāju dāvinātām grāmatām nonāks un tiks glabāta Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas ātrijā izvietotajā stikla sienā, kas sliesies piecu stāvu augstumā. Šos individuālos stāstus vai veltījumus varēs izlasīt arī nākamās paaudzes.

Aicinām arī Jūs atbalstīt akciju „Tautas grāmatu plaukts” un doties uz Valmieras integrēto bibliotēku līdz 1.novembrim ar vienu, Jums īpašu grāmatu. Grāmatu dāvinātājiem būs iespēja iemūžināt savu vēstījumu arī video. Ar video stāstiem var iepazīties Valmieras integrētās bibliotēkas mājas lapā http://www.biblioteka.valmiera.lv/ .

Projektu „Tautas grāmatu plaukts” īsteno Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar LNB Atbalsta biedrību un nodibinājumu „Rīga 2014”. Plašāka informācija www.tautasgramatuplaukts.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri