18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Talkai vajag jēgu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Talkai vajag jēgu

Pavasaris, ik gadu pie mums dabā atnākdams, sev līdzi nes ne tikai smaržīgus pumpurus un vizbulītes, bet arī vairākus vezumus ar ne tik smaržīgiem atkritumiem.

Esam piedzīvojuši kārtējo Lielo talku, redzamākās vietas sakopuši, maisus kaudzēs savākuši. Uz kādu laiku populārākās dabas takas nu atkal klātas ar skujām, nevis pudeļu stikliem un plastmasām.

Šis mirklis ir skaists, un mēs Latvijā noteikti lepojamies ar mūsu čaklajiem talkotājiem. Vismaz apzināmies, ka darba tikums un kārtība daļai no mums joprojām svētā cieņā.

Nu jau deviņus pavasarus organizēti pulcējamies šādā akcijā. Diemžēl tīrāka tā mūsu valstiņa gan nekļūst. Turpinām cīnīties ar sekām, bet ne cēloņiem. Šis ikgada cikls ar kulmināciju pavasarī ir tik nogurdinošs, ka daudzi ļaudis jau ir atmetuši ar roku aicinājumam pievienoties dabas sakopšanā, neredzot tam visam jēgu.

Jēgas patiešām tur nav vai tā ir īslaicīga. Liela jēga no tā visa gan ir sabiedrības krējumam, politiķiem, uzņēmumiem, kuriem no piedalīšanās šādā akcijā ikreiz atlec savs labums tēla un uzpleču spodrināšanas izskatā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Aprīlis, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri