16. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Lida, Lidija

Tāds sirsnīgs pasākums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ziemas mēneši grāmatu krātuvēs parasti mēdz būt tie darbīgākie, un to apstiprina arī Naukšēnu pagasta bibliotekāre SARMĪTE PRAUDIŅA:

Tāds sirsnīgs pasākums

«Īsi pirms Ziemas olimpiskajām spēlēm Naukšēnu pagasta bibliotēkā noslēdzies lasīšanas maratons — bērnu, jauniešu un vecāku žūrija, kuras sākās jau vasaras otrajā pusē, taču tā pa īstam tempu uzņēma septembrī, kad atsākās mācību gads. Mērķi ir sasnieguši 53 dalībnieki. Kā jau katru gadu lasīšana noritēja piecās vecuma grupās, katrai bija jāizlasa sešas grāmatas. Vecuma grupās 5+ un 9+ lasītgribētāju ir daudz, tāpēc lasīšanai jānotiek organizēti un nepieciešama kontrole. Liels paldies par šo darbu sākumskolas skolotājām Antrai Baunei (pieskatīja 1. klasi), Gintai Ganševskai (3. kl.), Sanitai Jirgensonei (2. kl.) un Agitai Bērzupei (3. kl.).

Liels prieks man bija par 1. klases skolēniem, kuri sāka lasīt vēlāk nekā citi, jo viņiem vispirms bija jānostiprina lasītprasme, taču deviņi skolēni spēja izlasīt visas sešas grāmatas. Lielāku aktivitāti es vēlējos no 2. klases skolēniem, kur bija tikai divi čaklīši, bet 4. klasē grāmatas izlasīja visi un 3. — gandrīz visi skolēni. Paldies arī skolotājai Danai Eglītei, kura rosināja 8. un 9. klasi lasīt, diemžēl astotajiem šis maratons izrādījās par grūtu, jo mērķi nesasniedza neviens, toties četri devītie — Mārtiņš Šmits, Kristers Ābols, Samanta Rudzīte un Megija Pārupe — maratonā finišēja godam.

AGIJA STAKA atklāj lasīšanas maratona dalībniekiem, kā top grāmatu iluustrācijas. Ingas Gailes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri