20. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Svinīgi apbalvoti 2017. gada lielākie nodokļu maksātāji

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ceturtdien, 5. aprīlī, Valsts ieņēmumu dienesta lielo nodokļu maksātāju svinīgā apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Valsts ieņēmumu dienesta  ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā pasniedza balvas un atzinības rakstus 2017. gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit dažādās nominācijās.

Svinīgi apbalvoti 2017. gada lielākie nodokļu maksātāji

Balvas un atzinības rakstus vairākās nominācijās saņēma 2017. gada lielākie nodokļu maksātāji, viņu vidū VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA AS — 2017. gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Vidzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā (komercsabiedrība); WOLTEC SIA — 2017. gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Vidzemes plānošanas reģionā vidējo nodokļu maksātāju grupā (komercsabiedrība);       EKJU SIA — 2017. gada lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Vidzemes plānošanas reģionā mazo nodokļu maksātāju grupā (komercsabiedrība).

Arī šogad lielākajiem nodokļu maksātājiem tika pasniegtas īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols — plaukstošs koks, kuram, lai augtu, ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet, lai vairotu savu varenumu, — svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīža līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.

Aprīlī tradicionāli tiks izsūtītas VID pateicības vēstules tiem nodokļu maksātājiem, kuri 2017. gadā veikuši ievērojamas iemaksas valsts budžetā, kam bijusi godprātīga un atbildīga attieksme pret nodokļu saistību izpildi un sekmīga līdzšinējā sadarbība ar nodokļu administrāciju.

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta informācijas

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri