23. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija

Sveiciens no Mildas Sīmanim nodots (PAPILDINĀTS 10.03)

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Cepuri nost! Un paklanamies ikviena no 38 dalībnieka priekšā, kuri 8. marta dienu veltīja vairāk kā desmit stundu skrējiensoļojumā no Rīgas uz Valmieru. Visu cieņu arī to 12 skrējēju priekšā, kuri distances gaitā bija spiesti izstāties. 107 kilometru un 27 metru garo distanci visātrāk veica ogrēnietis Valdis Ņilovs (VSK Noskrien), kas cīnoties ar stipri nelabvēlīgiem laikapstākļiem to spēja nepilnās desmit stundās (9:54 h).

VALDIS ŅILOVS
VALDIS ŅILOVS

Skrējēju līderu grupa distances gaitā bija izretinājusies pa vienam skrējējam. Individuālā gaitā kā otrais finiša līniju sasniedza valmierietis Edgars Rencis (PaBaso.lv/VSK Noskrien), viņa laiks – 10:15 h. Finišu ātrā solī, bet ne tik ātrā lai noskrietu Edgaru, kā trešais sasniedza rīdzinieks Juris Jansons (Riga Ironman Team) – 10:24 h.


EDGARS RENCIS

JURIS JANSONS

"Paldies, ka noorganizējāt šo pasākumu, skrējēju apvienība `Ņergas`! Nebiju domājis piedalīties, bet pēdējā brīdī sapratu, ka šādu leģendāru skrējienu vienkārši nevaru neskriet. Tas nekas, ka nebiju tam gatavojies, nezināju, kas mani sagaidīs pēc 54. kilometra, jo tālāk nekad mūžā nebiju mēģinājis skriet. Bet, ja Valmiera sauc, ir jāskrien! Tas bija fantastisks piedzīvojums, tas man vēl joprojām liekas kaut kas neticams," pēc otrās vietas izcīnīšanas emocijās dalījās maratonistu aprindās populārais baskāju skrējējs Edgars Rencis. "Pateicos arī atbalstītājiem, visiem brīvprātīgajiem, it īpaši meitenēm Braslas kontrolpunktā, kas mani apsēdināja, sasedza, pabaroja, uzmundrināja un visādi apčubināja :) Un, protams, paldies minikin par līdzskriešanu grūtākajā posmā un neļaušanu padoties. Bez sievas atbalsta droši vien gulētu grāvī.
Paldies Valdim Ņilovam par kaut cik saprātīgu skriešanu sākuma posmā, kas man deva iespēju turēties līdzi, tomēr labāk bariņā, nekā vienam. Pēc kopīga pirmā maratona gan Valdis ieslēdza nākamo ātrumu un atstāja mani putekļos ;) Kur nu viņam līdzi tikt, nereāli! Bet nekas, arī vienam nakts un meža vidū ir sava burvība, var klausīties visādās skaņās, kas nāk no meža, kokiem, zvēriem, interesanti. Šodien gan esmu nekustams. Tas ir apbrīnojami, ka Valdis vēl pēc finiša turpināja skraidīt pretī nākamajiem un ap baznīcu, laikam bija par īsu :)."

Starp piecām dāmām, ātrākā un izturīgākā izrādījās rīdziniece Dace Veipa (VSK Noskrien) – 13:24 h, otrā aizkraukliete Inga Ziediņa (VSK Noskrien/Maratona klubs) – 13:32 h, trešā – Alma Vītola (Ķekavas novads) – 14:57 h, ceturtā – valmieriete Elīna Krūkle (SPORTLAT) – 15:35 h un piektā – rīdziniece Lauma Čerņevska (VSK Noskrien) – 15:43 h.

"Varu tikai vēlreiz apstiprināt, ka Tas, kas notika šonakt uz šosejas no Mildas līdz Sīmanim 107km es pa īstam aptvēru tikai finišējot. Atkārtot tomēr negribēsies," pēcāk skrējiena forumā internetā izteicās Lauma. "Bet nu jā. Iznīcinošs piedzīvojums uz šosejas; pilsētas luksofori; šosejas baltā līnija; automašīnas ar tālajiem; burvīgi kp, kur vienā pat tiku pie jaunām baterijām mp3; mūzikas pavadījumā lēkāšana pa šoseju pus5 no rīta, nez ko šoferīši padomāja; rītausma; piebeidzošaais 82km, pastaiga, baznīca, finišs. Vienīgais, kas man nepatika, ka skrējienam atvēlētā šosejas mala nebija noklāta ar jaunu smuku asfaltu bez grubuļiem."

Skrējienu pagodināja arī šī skrējiena visu laiku labāko rezultātu uzrādītāji, ultramaratonisti Georgs Jermolajevs (16:55 h) un Viktors Suborins (12:07 h).

Skrējiena pašā sākumā, 8. marta pirmajā stundā Rīgā, uz Tallinas ielas:

Kopvērtējuma tabula:

Paldies!

Paldies Liesmas portālam, kas kļūst arvien aktīvāks un aktuālo laikus parādošs. Esat pamodušies.T'TT! Tikai Tā Turpināt!

Tas tapec...

...ka tagad pie sprices portalam ISTAIS PUIKA!

Vai tad?

Vai tad tas, kas līdz šim vadīja portālu īstenībā bija meitene?

Autor,domāt,analizēt un skaitīt māki?

Raksta autoram laikam švaki ar aritmētiku, jeb arī labi māk zīlēt kafijas biezumos! :D
kā var rakstīt: "Cepuri nost! Un paklanamies ikviena no 37 dalībnieka priekšā," ja finišēja 38 dalībnieki un vēl 12 DNF , tātad kopumā startēja 50 dalībnieki.

Paldies par labojumu! Runa

Paldies par labojumu! Runa iet par finišējušajiem, tātad 38. 37 autoram sanāca no provizoriskās rezultātu tabulas, pirms vēl bija finišējis 38. dalībnieks (viņa laiks 22 stundas). Protams, arī nefinišējušo priekšā noņemsim cepures, jebšu paklanīsimies ;)

:)

ok, tad es atvainojos par uzbraucienu.

JāniG

Malči. Cepuri nost. Visu cieņu... :) vai ir iespējams pieteikties nākamajam skrējienam... ??? :)

Neuztraucies,pirms nākamā

Neuztraucies,pirms nākamā būsi laini gaidīts :)

ups

laipni :)

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri