17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Sveic pensionētos skolotājus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vakar Valmieras 2. vidusskolā ikgadējā pasākumā tika godināti pilsētas un apkārtnes Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pensionētie biedri. Svinīgajā sanākšanā katram no viņiem tika pasniegts par godu simtgadei darinātais auduma iepirkumu maisiņš.

Sveic pensionētos skolotājus

Skolotājs tā ir vērtība, kura devumu mēs bieži vien sākam novērtēt tikai tad, kad esam beiguši skolu un uzsākuši savas dzīves gaitas. Noteikti katra atmiņu krājumos glabājas kāds stāsts par iedvesmojošu skolotāju, kas radījis interesi kādā mācību priekšmetā, devies pārsteidzošos piedzīvojumos ar skolēniem vai atbalstījis grūtā brīdī. Tāpēc nozīmīgi atcerēties un tagad parūpēties par tiem cilvēkiem, kas devuši artavu mūsu personības veidošanā, ar kuriem skolā pavadīts tik daudz laika un gūtas dzīvei nozīmīgās zināšanas.

Kaut arī pasākuma apmeklētāju skaits ar katru gadu samazinās un sanākušie aizpilda vien pāris rindas zālē, tomēr nemazinās prieks un optimisms tajos, kas vēl veselības dēļ spēj apmeklēt pasākumu. Ārija Kārkliņa, kas 16 gadus bija arodbiedrības vadītāja Valmieras Viestura vidusskolā, uzsver, ka šis pasākums ir ļoti nozīmīgs pensionētajiem skolotājiem, jo tā ir iespēja sanākt kopā un svinēt, kā arī baudīt jauniešu radītos priekšnesumus, kas varbūt kādam raisa atmiņas no darba gadiem.

Pasākumu bagātināja arī Valmieras Viestura vidusskolas tautas teātris «Sprīdītis» ar iestudēto Vizmas Belševicas autobiogrāfisko bērnības stāstu «Bille», vēlāk tika ieturētas pusdienas un svinīgi apbalvoti pensionētie LIZDA biedri, kas saņēma Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» bērnu šūdinātos iepirkumu maisiņus. Katrs no viņiem priekpilni ar to varēs doties uz veikalu, saudzējot dabu un savu maciņu.

IKGADĒJĀ PASĀKUMĀ sanākuši pensionētie LIZDA biedri, lai izrautos no ikdienas soļa un kopā vairotu priekpilnās un skaistās atmiņas. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri