21. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Monvīds, Egita, Emīls

Svarīgi nemeklēt aizvēju

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

«Pārsteidzošs talants! Esi sveicināts «Sony Music» saimē» — tā, noslēdzoties pirmajai «X faktora» sezonai Latvijā, šova uzvarētāju ARTURU GRUZDIŅU sveica mūzikas giganta Somijas ierakstu studijas vadītājs Timo Koupameki (Timo Kuoppamäki). «Liesma» Arturu satika pāris nedēļas pēc lielā notikuma un mirkli pirms Ziemassvētkiem un gadu mijas, lai ar rūjienieti, kurš jau vairākus gadus dzīvojis un strādājis Valmierā, parunātos par to, kā viens notikums spēj mainīt cilvēka dzīvi. Arturs sāk apzināties, ka tieši tā ar viņu būs noticis.

Svarīgi nemeklēt aizvēju

Pirms dažām dienām tu parakstīji sadarbības līgumu ar pasaulē otro lielāko mūzikas ierakstu kompāniju. Biji Somijā, atgriezies. Saki, vai aptver, kas tagad notiek?

Neko daudz nezinu, bet zinu, ka būs interesanti (smejas). Un kādu brīdi noteikti būšu pirmais latvietis, kam bijusi iespēja šādu līgumu ar «Sony Music» noslēgt. Līgums daudz dod un droši vien arī daudz ņems, bet man tagad svarīgāk domāt: ja savā darbā, mūzikā nebūšu kvalitatīvs, tad kāda jēga? Darbs man priekšā ir dubultliels.

Kādā intervijā biji teicis, ka tev ir sapnis par lielo skatuvi. Liekas, ka tuvāk tai jau vairs nevar būt.

Jā, sapnis par lielo skatuvi nemainās. Redzēs, kā tas būs. Ņujorka vai Londona? Es nezinu. Liela skatuve jebkur ir un paliek liela (smaida).

Zini taču, ka cilvēkus pārbaudot ar varu, slavu un naudu...

Katrs pārbaudījums būs interesants. Laikam svarīgākais, lai paliktu par cilvēku, vai ne? Kurš tā visa priekšā salūst, kurš nesalūst? Es domāju — visi saka, ka nesalūzīs, bet daļa no viņiem vienalga kļūst par gaiļiem, vai ne? Kā būs, to jau nevar zināt.

Pašlaik izskatās, ka arī tas uz paša ādas būs jāpārbauda.

Es nedomāju, ka esmu mega populārs, nedomāju par zvaigznēm... Bet viens gan ir skaidrs — darot latiņa vienmēr ir jāliek augstāk nekā līdz šim. Ja tu visu laiku darbojies paša komforta zonā, tad neattīsties un neko jaunu neparādi. Tas nenāk par labu.

Labi, zvaigzne tu neesot, bet vai zvaigznes kādu laiku bijušas tavā pusē? Es domāju tās, kas saliekas, lai notiktu foršas lietas.

Zvaigznes salikās, jā (smejas), jo nebija plānots ne piedalīties «X faktorā», ne uz atlasi paspēt, nemaz jau nerunājot par to, ka šovā uzvarēt.

Reģionālā atlase notika vasaras sākumā. Gribētāju bija daudz. Tu sēdēji Valmieras Kultūras centra foajē, strinkšķināji ģitāru un gribēji žūriju pārsteigt ar Maestro «Rudens ogli».

Un pēdējā brīdī pārdomāju. Mazliet pamēģināju, un šķita, ka sanāks The Cranberries «Zombie». No vidus pa fragmentam nodziedāju. Neesmu taču ne tuvu profesionālis, bet kaut ko es noteikti varu vairāk nekā citi, kaut ko arī mazāk izdarīt. Sakrita, ka jau «X faktorā» pirmā dziesma arī bija zombijs, otrā Mika. Nu, divas pilnīgi pretējas šajā māsterplānā. Domāju, ja šis trakais plāns nostrādās, tad es lielajā atlasē tikšu uz šova dalībnieku krēsla.

SAPNIS PAR LIELO SKATUVI nemainās, — saka rūjienietis Arturs Gruzdiņš, kurš ir pirmais un pagaidām vienīgais latvietis, ar kuru lēmusi sadarboties «Sony Music» ierakstu kompānija. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Decembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri