21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Sumināti Valmieras tehnikuma aktīvākie jaunieši un Labais piemērs 2018

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien Valmieras tehnikumā tika aizvadīti «Labo darbu svētki», kas ik gadu pulcē un sveic aktīvākos, atsaucīgākos un sportiskākos jauniešus ārpusstundu darbā. Šajā gadā tika sveikti tie, kuri bijuši sabiedriski aktīvi un piedalījušies dažādos skolas rīkotajos pasākumos. Labo darbu svētku augstāko nomināciju — skolotāju balvu «Labais piemērs 2018» — ieguva 11. grupas audzēknis Linards Zvirbulis.

Sumināti Valmieras tehnikuma aktīvākie jaunieši un Labais piemērs 2018

Valmieras tehnikuma direktores vietniece Līga Šmite-Fišere Linardu raksturo kā jaunieti ar augstu pienākuma un atbildības sajūtu. Audzēknim patīk nodarboties ar sportu, īpaši basketbolu, jo ne reizi vien ir startējis skolas komandā. Pieklājīgs, labsirdīgs un bez kaitīgiem ieradumiem. Ļoti kārtīgs, rūpējas par savu ārējo izskatu, kā arī mērķtiecīgs un ar stipru gribasspēku.

Papildus ierastajām nominācijām tika sumināti arī Valmieras tehnikuma sportiskākie audzēkņi. Nomināciju «Sporta laureāts 2018» ieguva Ilona Milberga un Uldis Mustis. Skolotāja Arnita Krieviņa min, ka abus jauniešus raksturo entuziasms un neatlaidīgs sporta gars, kas ir novedis pie augstiem rezultātiem dažādās  disciplīnās. Jauniešiem ir veiksmīgi izdevies sportiskās aktivitātes apvienot ar mācībām.

Pasākuma dalībniekus priecēja arī sirsnīgi fotoattēli un video fragmenti no skolēnu ārpusstundu aktivitātēm. Noslēgumā muzikālu priekšnesumu sniedza grupa «Veseri».

PRIEKS PAR PAVEIKTO! Nomināciju «Labais piemērs 2018» ieguva 11. grupas audzēknis Linards Zvirbulis. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
31. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri