21. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Studenti izstrādā piedāvājumus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No šī gada februāra līdz aprīlim Vidzemes Augstskolas maģistra programmas «Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība» studenti kursa «Live project (student group consultancy module)» ietvaros izstrādāja dažāda veida piedāvājumus Āraišu Arheoloģiskajam parkam un rehabilitācijas centram «Krimulda».

Studenti izstrādā piedāvājumus

Studenti no Latvijas, Indijas, Lietuvas un Slovākijas strādāja trīs dažādās komandās, kuru galvenais uzdevums bija veikt konsultācijas darbu reāliem uzņēmumiem. Komandas, kuras sastāvā bija  Elīna Sokolova-Luca, Anda Sudakova, Monta Liepa un Kranthikumar Sunkara, uzdevums bija izstrādāt veselīgo pasākumu piedāvājumu privātajiem klientiem Krimuldas rehabilitācijas centrā nesezonai — no septembra līdz maijam.

«Lai gan sākotnēji uzdevums bija pasākumu piedāvājumu izstrāde, tomēr beigu beigās mēs radījām arī komunikācijas vadlīnijas, īpaši uzsverot Instagram konta izveidi un tā saturu un veselīgu pasākumu vadlīnijas, ko uzņēmumam izmantot citu pasākumu organizēšanai. Tika izveidots deviņu mēnešu pasākumu plāns, kurā notiks deviņi retrīti, trīs dažādi — Klusēšanas, Jogas un Pančakarmas,» stāsta Elīna. «Kurss bija vērtīga pieredze. Tā bija burvīga iespēja strādāt ar Krimuldas muižu un rehabilitācijas centru, izzināt uzņēmuma struktūru, saprast, kas tieši viņiem būtu nepieciešams, un radīt pasākumu kopumu un vērtīgas vadlīnijas. Pie tam, darbojoties grupās, kurās nebija iespējams izvēlēties kolēģus, sapratu, kādas ir manas robežas un kā ir sastrādāties ar cilvēkiem, kur katram ir citāds darba stils. Izaicinājums!» tā Elīna.

ABAS KOMANDAS, kas izstrādāja piedāvājumu Āraišu Arheoloģiskajam parkam.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri