Studenti cieš zaudējumu Ogrē

7.Aprīlis, 2017

Otrdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola LBL2 ceturtdaļfināla otrajā spēlē izbraukumā cieta zaudējumu pret BK Ogre/Kumho Tyre-2 ar 63:77.

Pirmos spēles punktus pēc Jāņa Engera trīspunktu metiena guva valmierieši, sekoja arī Klāva Dubulta sekmīgs bumbas trieciens grozā no augšas. Ar diviem rezultatīviem soda metieniem atdarīja pretinieku basketbolists Dāvids Atelbauers (5:2). Drīz vien laukuma saimnieki piedzina rezultātu līdz neizšķirtam — 5:5, taču vidzemnieku sekmīga saspēle ļāva atgūties, un pēc Engera rezultatīvās piespēles Mārim Riekstiņam tablo jau vēstīja par astoņu punktu pārsvaru — 17:9. Ogres basketbolisti gan mēģināja sadeldēt ielaisto deficītu, bet līdz ceturtdaļas beigām vadību noturēja Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola — 21:15.

Arī otrā ceturtdaļa iesākās par labu Vidzemes Augstskolas studentiem — Rolanda Eglīša piespēli divos punktos realizēja Dubults. Pretinieki atbildēja ar Sanda Bēta sekmīgu trīspunktu metienu. Ogres basketbolisti guva arī nākamos punktus, kā rezultātā pietuvojās rezultātā — 23:20. Taču pēc vairākām sekmīgām uzbrukumu sērijām valmierieši atguva pārsvaru un to noturēja līdz puslaika beigām — 33:26.

Trešajā ceturtdaļā komandas cīnījās plecu pie pleca. Neskatoties uz laukuma saimnieku precizitāti, realizējot metienus gan no distances, gan no groza apakšas, valmierieši spēja noturēt vadību. Pēc Atelbauera trīspunktu metiena tablo ziņoja par 48:38. Punkts pēc punkta, un ogrēnieši ceturtdaļu jau noslēdza vien ar trīs punktu deficītu (52:49).

Noslēdzošajā ceturtdaļā pirmos punktus guva laukuma saimnieki, tā izvirzoties arī vadībā ar 52:55. Tomēr pēc Toma Kohanova rezultatīvās piespēles Engeram valmierieši turpat vien bija — 59:60. Neskatoties uz to, pēc vairākiem rezultatīviem soda metieniem un metieniem no distances Ogres basketbolisti panāca izšķirošo izrāvienu — 59:69. Līdz mača beigām bija palikušas nepilnas divas minūtes, un pretinieku pārsvars turpināja pieaugt. Pēc vairākiem sekmīgiem soda metieniem mačam punktu pielika Armands Briedis — 63:77.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Ervīns Ivanovs par aizvadīto maču: «Pirmo puslaiku nospēlējām labi, tāpēc arī bijām priekšā. Tad ceturtajā ceturtdaļā ar lielu neprecizitāti metām pa grozu, kaut arī tikām pie brīviem metieniem. Savukārt pretinieki veica rezultatīvus metienus un bieži vien to darīja atkāroti, savācot atlēkušās bumbas. Arī protokolā tas redzams — Ogrei 19 atlēkušās bumbas uzbrukumā. Protams, šajā spēlē bija jūtams arī Oto Grīnberga un Reiņa Ermansona iztrūkums zem groza.»

Priekšā izšķirošā spēle līdz vienas komandas divām uzvarām — šodien Valmierā, 5. vidusskolā, pl. 19. Atbalstīsim savējos cīņā par pusfinālu!

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – BK Ogre/Kumho Tyre-2 63:77 (21:15, 12:11, 19:23, 11:28)

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: Dubults 13+13ab, Engers 13+4ab, Kohanovs 13+8rp, Ivanovs 13+5rp, Riekstiņš 6, Vēveris 3, Mihailovs 2, Apsītis, Eglītis

BK Ogre/Kumho Tyre-2: Bēts 27+10ab, Atelbauers 20, Jēkabsons 10+11ab, Indrikovs 9, Pabrieža 7+7ab, Lasmanis 3+10ab+7rp, Briedis 1, Berkolds, Kokins, Steinbergs, Naumenko, Brencāns

VISU VAI NEKO! Valmieras un Ogres divkaujas iznākums noslēgsies šodien Valmierā. bkogre.lv foto