23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Stokholmas Universitātes maģistrantūras studenti Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai uzzinātu, kā dažādās organizācijās tiek risināti vides jautājumi, 10. un 11. aprīlī Valmieru apmeklēja vides pārvaldības maģistrantūras studentu grupa no Stokholmas Universitātes.

Stokholmas Universitātes maģistrantūras studenti Valmierā

«Vizītes laikā studenti apmeklēja dažādu vides pārvaldībā iesaistīto grupu pārstāvjus: Valmieras pilsētas pašvaldību, AS «Valmieras stikla šķiedra», Valmiermuižas alus darītavu, Valmieras Attīstības aģentūru, Vidzemes TV, pilsētas pašvaldības policiju, Valmieras 2. vidusskolu. Viņi tikās arī ar SIA «Valmieras Namsaimnieks», SIA «Valmieras ūdens» pārstāvjiem un apmeklēja aktīvā tūrisma centru «Eži», interesējoties par festivālu «Kino Pedālis». Pa ceļam uz Valmieru studenti apmeklēja arī Dabas un tehnoloģiju parku «URDA» un iepazinās ar SIA «ZAAO» īstenoto atkritumu apsaimniekošanu savā darbības reģionā. Savukārt Valmierā studenti apmeklēja Beātes ielas ekolaukumu un vienu no ekopunktiem, kur pārstrādei derīgie materiāli tiek novietoti apakšzemes atkritumu konteineros,» informēja pašvaldības speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Stokholmas Universitātes studentu grupa Latviju apmeklē izbraukuma studiju vizītes ietvaros. Tās laikā viņi pēta vides pārvaldību Latvijā. Valmieru kā labas prakses vides pārvaldības piemēru Latvijā studenti izvēlējās padziļinātai izpētei. Studentu izpētes rezultāti būs noderīgi Valmieras vides pārvaldības prakses un vides komunikācijas uzlabošanai. Stokholmas Universitātes studentu grupa Latvijā ieradās kā Latvijas Universitātes sadarbības partneris. Savukārt Valmieras pašvaldība ar Latvijas Universitāti sadarbojas vides komunikācijas prakses uzlabošanai.

ZVIEDRU STUDENTI Valmieras pašvaldībā iepazina vides pārvaldības labo praksi. Pašvaldības foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri