Šoreiz pret Nikaru jau cerīgāk

- 28.Novembris, 2017

Svētdien Rīgā VALMIERA GLASS VIA telpu futbolisti Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros otro reizi šosezon tikās ar deviņkārtējiem valsts čempioniem FK Nikars. Salīdzinājumā ar pirmo tikšanos Valmierā šajā spēlē turnīra debitanti izrādīja jau daudz nopietnāku pretsparu titulētajiem pretiniekiem, un tomēr gala rezultāts likumsakarīgs — 2:9.

Līdzīgi kā Valmieras spēlē, arī šajā jau spēles pirmajā minūtē vārtus guva Nikars — atzīmējās Latvijas izlases ilggadējais līderis Maksims Seņs — 0:1. Ulda Pūcīša zēni neapjuka — trīs minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Artūrs Pallo. Atkal rezultātu izkustināt kādai no komandām izdevās tikai pēc 10 minūtēm — otro reizi Elvi Arnavu vārtos pārspēt izdevās Robertam Borodam — 1:2. Un arī šoreiz mūsu futbolisti spēja atbildēt — pēc divām minūtēm otro spēli pēc kārtas vārtus guva Jānis Mariss Taulavičus. Ar neizšķirtu 2:2 arī noslēdzās spēles pirmais puslaiks.

Intrigas un sensācijas mākoņus otrajā puslaikā gan Nikara spēlētāji aizgaiņāja savā stilā — goli pēc pretinieku kļūdām un pašu maksimālas atdeves, neskatoties uz Arnava uzteicamo spēli vārtos, bira cits pēc cita (27’, 31’ Matjušenko, 28’ Arhipovs-Prokofjevs, 29’ Seņs, 31’ Ikstens, 37’ Silveira), noslēgumā apstājoties pie jau graujošā 2:9. Jāteic, ka arī viesiem vairākas reizes radās izdevības, bet, kā saka: veiksme pavada stiprāko.

VALMIERA GLASS VIA komandas rindās šajā spēlē laukumā izgāja: Arnavs, Mačulāns, V. Jaunzems, Bacis, U. Bērziņš, Rutks, Zvirbulis, Nazarovs, Lūsiņš, Pūlis, Pallo, Taulavičus, Veidemanis un M. Koļesņikovs.

Nākamā čempionāta spēle valmieriešiem šosestdien Ogrē — pl. 14 Ogres novada sporta centrā pret divkārtējiem valsts čempioniem FK Raba. Bet nākamā mājas spēle, iespējams, notiks vien nākamā gada sākumā — ir jautājumi par 10. decembrī paredzētās cīņas ar FC Petrow pārcelšanu.

MĒS AR TEVI, KLĀVIŅ! Atbalstot savu komandas biedru Klāvu Grosbergu grūtā brīdī (Klāvs joprojām gaida ārstu verdiktu pēc smagā kājas lūzuma), valmierieši ar Nikara komandu pirms spēles vienojās kopīgā uzmundrinājuma bildē.