21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Šoferis atstāj bezizejā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Šoferis atstāj bezizejā

Aizvadītajā nedēļā bija vērojams pilns mēness aptumsums. Cilvēki uzvedās atšķirīgi nekā ierasti — bija nelaipnāki un vieglāk uzvilkās. To visu var saprast, jo bija pilnmēness, tomēr ne visus tas tā iespaido. Limbažu pusē notika visai nelāga situācija, kad vairāki autobusa pasažieri palika bez iespējas tikt mājās.

Aiz borta palicēju starpā bija kāds jaunietis, jo viņš autobusā par biļeti gribēja nerēķināties ar karti. Dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, un nebūtu neierasti, ka bezkontakta karšu norēķini tiek aizvien biežāk izmantoti, kā rezultātā tie ir pieejami gan taksometros, gan autobusos, gan pavisam mazās bodītēs. Protams, ne visi ir atvērti pret jauninājumiem, daži spītīgi turas tiem pretī. Varētu arī domāt, kāpēc šis jaunietis nebija nodrošinājies ar skaidro naudu, pats vainīgs!

Tomēr jaunais cilvēks, saprotot, ka nebūs iespējas samaksāt par biļeti ar karti (bija kādas tehniskas problēmas), steidzies uz netālo bankomātu. Tāda pati problēma bijusi vēl divām dāmām, tāpēc kopīgi devušies, lai varētu izņemt skaidru naudu un doties mājup, bet lūguši šoferim mazliet uzgaidīt, kamēr visi atgriežas. Tomēr autobusa vadītājs aizbraucis nepagaidot. Tā jaunietis un sievietes gados palikušas pilsētā pie bankomāta ar skaidro naudu rokās. Ja šoferis tā steidzās, manuprāt, viņam vajadzēja pasažieriem ļaut braukt bez maksas!

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
2. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri