24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Šodien Valmierā notiks „Līderu debates”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien, 31.augustā, Valmieras Drāmas teātra lielajā zālē norisināsies LNT Ziņu dienesta rīkotās „Līderu debates” ar partiju vēlēšanu sarakstu līderiem Vidzemes reģionā. Valmierieši aicināti piedalīties pasākuma norisē, pulcējoties teātrī no plkst. 20:00. Debates tiešraidē būs vērojamas kanālā LNT plkst. 21:05.

Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

„LNT Ziņu dienesta rīkotajās debatēs piedalīsies to partiju vēlēšanu apgabalu sarakstu līderi, kuru pārstāvētās politiskās organizācijas pēc aptauju rezultātiem varētu pārvarēt 2% robežu. Saskaņā ar jaunākajām, šobrīd pieejamajām aptaujām, LNT Ziņu dienests „Līderu debatēs” aicinājis piedalīties „Saskaņas centru”, apvienību „Vienotība”, „Zaļo un zemnieku savienību”, apvienības „Par labu Latviju”, „Visu Latvijai - Tēvzemei un brīvībai/LNNK” un „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”. „Līderu debatēs” savstarpēji ar viedokļiem cīnīsies kandidāti, kuri vēlēšanu apgabalos kandidē ar pirmo kārtas numuru,” norāda LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa.

LNT Ziņu dienests informē, ka pasākuma norises vietā netiks ielaistas personas ar kādas politiskās partijas atribūtiku – krekliņiem, karodziņiem un citu simboliku.

Ikviens var iepriekš iesūtīt savus jautājumus partiju līderiem uz e-pastu lideri@lnt.lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri