21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Smeķīgāko laivu braucienu „Abuls-Gauja” pavadīs nūjotāji

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 2012.gada 12.maijā ar, iespējams, smeķīgāko laivu maršu pasaulē „Abuls- Gauja” un Gardēžu pikniku Valmiermuižas parkā tiks atklāta vasaras tūrisma sezona Valmierā un tās apkārtnē. Laivu braucienam, kas vedīs no Brenguļu alus darītavas līdz Gaujas piestātnei Valmieras centrā, pieteikušās vairāk nekā 70 ekipāžas, kurās kopumā startēs gandrīz 400 dalībnieki. Aktīvās atpūtas cienītāji, kas paši nepiedalīsies laivošanā, aicināti piedalīties nūjošanas pārgājienā, lai kopā atbalstītu laivotājus no krasta un dotos Valmieras virzienā.

Smeķīgāko laivu braucienu „Abuls-Gauja” pavadīs nūjotāji

Tā sākums plkst.10:00 uz Brenguļu tilta pie alus darītavas! Pieteikšanās iepriekš, zvanot 26356550 vai rakstot e-pasts: santapaegle@gmail.com.

Jau ziņots, ka arī šogad laivu maršs sāksies pl.10:00 Brenguļu alus dārzā un turpināsies pa Abulu un Gauju. Dalībniekiem būs iespēja startēt dažādās laivu klasēs, kas sacentīsies gan ātruma, gan atraktivitātes vērtējumā. Laivojums finišēs piestātnē Valmieras vecpilsētā. Taču ar to maršs vēl nebūs beidzies, jo turpināsies ar ekskursiju līdz Valmiermuižas pils parkam (~ 2km) pēc izvēles ejot vai braucot ar riteni vai mikroautobusu. Valmiermuižas pils parkā visiem dalībniekiem pēc finiša būs gardā „Rātes Vārti” putra, Valmiermuižas alus, suvenīri, kā arī kultūras programma. Valmiermuižas parkā šogad notiks arī notiks Gardēžu pikniks – tirdziņš „Ar gardu muti Valmiermuižā”, kas pulcēs labākos ēdinātājus un tirgotājus nu Valmieras puses un Vidzemes.

Pasākuma nolūks ir popularizēt atpūtas iespējas Valmierā un apkārtējos novados, Beverīnas, Kocēnu un Burtnieku. Pērn laivu brauciens pulcēja vairāk nekā 300 laivotāju 80 laivu ekipāžās. Savukārt Gardēžu piknikā piedalījās vairāk nekā 20 uzņēmumi.

Papildus informācija: www.ezi.lv, http://visit.valmiera.lv un www.valmiermuiza.lv.

Vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu organizē Aktīvā tūrisma centrs „Eži”, Valmieras pilsētas, kā arī Beverīnas, Kocēnu un Burtnieku novada pašvaldības sadarbībā ar SIA „Valmiermuižas alus”, SIA „Abuls”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri