19. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Nils, Viktors

Slokas melnie dūmi smacē koalīciju

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Slokas melnie dūmi smacē koalīciju

Ugunsgrēks nelegālajā izgāztuvē dod man ieganstu kārtējo reizi pažēlot Māri Kučinski un visus viņa labos nodomus. Pašā nodokļu reformas apstiprināšanas karstumā Latvijas sabiedrībai tiek iegrūsta acīs tai ilgi noklusēta, cītīgi slēpta problēma — «melnais» atkritumu noridāšanas bizness.

It kā patlaban mūsu visu pilsoniskajai depresijai pārpārēm nepietiktu jau ar Aināra Šlesera & Co vaļsirdīgo viesnīcas Rīdzene sarunu atstāstiem... Kā esmu jau teicis citur, šis ir gadījums, kad politiķu reakcija uz mūsu dusmām ir daudz ātrāka nekā pašas sabiedrības apjausma, ko īsti nozīmē Slokas ugunsgrēka radītie atklājumi. Valdība cenšas apsteigt tautas sašutumu, kad tā pilnībā sapratīs: dažam bāleliņam — ar sakariem, pat «jumtu» ierēdniecībā vai partijnieku vidū — tēvzeme šķiet tikai vieta, kur slepus norakt pašu radītos vai no ārzemēm «importētos» atkritumus.

Tas nozīmē, ka valdības partijas jau ilgi zināja par šo noziedzīgo biznesu (gluži kā agrāk — par akcīzes preču kontrabandu) un bija morāli sagatavotas tam, ka vienreiz «augonis sprāgs». Viens no aktīvākajiem trauksmes saucējiem ir valmierietis Romāns Naudiņš. Rodas sajūta, ka Saeimas deputāts cenšas novelt no savas sirds ilgi krātu un smagu slogu — būdams VARAM vadītājs, viņš esot neveiksmīgi mēģinājis cīnīties ar politiski piesegtiem atkritumu noracējiem. Taču tagad viņam ir jābūt gatavam izvaicāšanai par to, kas/kurš ir spiedis tik ilgi klusēt.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Jūnijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Slokas ugunsgrēks.

Pašreiz atrodos vistuvāk epicentram... Jūrmalā,Dubultos-Slokas ielā, SIVA (Sabiedriskās Integrācijas Valsts Aģentūras) Koledžas/Profesionālās Vidusskolas Dienesta Viesnīcā un nekas neliecina par iepriekš minēto. Ja nu vienīgi arī šeit ir izlīmēti (jaunās aktualitātes) ''Pazudis Ivans'' skrejlapas. Tāpat notiek tirgošanās ar meža un dārza veltēm. Kūrortpilsētā dzīve virmo! Sandris Grasis Jūrmalā/no ''Pansionāta Rūja''.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri