13. Decembris, 2018
Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

Slavēšanas festivāls Ticība vieno

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītās sestdienas pēcpusdienā Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā pulcējās bērni, lai piedalītos slavēšanas festivālā «Ticība vieno». Tas aizsācies Trikātas svētdienas skolā, jo tur ir Dieva doti skolotāji: Ina Ķīvīte — ar 20 gadu svētdienas skolotājas stāžu, kā arī nenogurdināmais Uģis Adata un Amanda — trikātiete, kas svētdienas skolā mācījusies jau no trim gadiem, izaugusi un tagad ir lielisks palīgs Inai un Uģim. Amanda mācās Valmieras Viestura vidusskolā teātra 10. klasē. Slavēšanas festivāla vadītāji bija Amanda kopā ar skolotāju Uģi.

Slavēšanas festivāls Ticība vieno

Pirmais slavēšanas festivāls notika Trikātā, nākamie — Limbažos un Smiltenē. Šogad tam durvis vēra Sv. Sīmaņa Dievnams ar aicinājumu: «Ja tev ir ko teikt mūsu Kungam, nāc, dziedi līdzi!»

Pasākums Valmierā bija kupli apmeklēts. Ieradās valmierieši no Jēzus skoliņas, trikātieši, lieli un mazi no Limbažu Betijas svētdienas skoliņas atraktīvās skolotājas Lāsmas vadībā, bet Smilteni pārstāvēja drosmīgs un skanošs zēnu duets.

«Slavēts ir Tā Kunga vārds pāri visiem vārdiem,

Slavēts Dievs, mans Pestītājs, Savā augstībā.»

PĀRLIECINOŠI. Tā sevi slavēšanā izteica Trikātas svētdienas skoliņas jaunieši savas skolotājas Inas Ķīvītes (pie klavierēm) vadībā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Decembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Partneri