26. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Skolotājs ir bērna paraugs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

DANUTE MAZURE ir valmieriete, kas šogad savas darba gaitas ir uzsākusi Trikātas pamatskolā   — sākumskolas skolotāja. Viņa ir mācījusies Valmieras Valsts ģimnāzijā un pagājušajā gadā absolvējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju. Apzinātas iespējamās darba vietas pilsētā, tomēr brīvu vakanču nav bijis, tāpēc Danute meklējusi darbu tuvējās apkārtnes skolās, lai nav tālu jābraukā.

Skolotājs ir bērna paraugs

Kā tu nonāci Trikātas pamatskolā?

Pabeigusi augstskolu, vēlējos sākt darbu sākumskolā. Es aplūkoju dažādus piedāvājumus, kur meklē sākumskolas skolotāju, un kā pirmo atradu Trikātas pamatskolu, kas mani pašu ieinteresēja. Apskatīju skolu, kas pretendē uz ekoskolas statusu. Biju uz interviju ar direktori,  un mums uzreiz izveidojās ļoti laba saruna, šķiet, ka mums izveidojas saikne, un es sapratu, ka šī būs tā vieta, ar ko sākt savas darba gaitas.

Kāpēc izvēlējies pedagoģijas studijas?

Kā katrs, kurš pabeidz 12. klasi, tā arī es tajā vasarā domāju, kas es varētu būt, kura būs tā vieta, kur es pēc pirmā kursa palikšu. Negāju, kur vairums jauniešu, domāju, kuras ir tās īpašības, kas man piemīt,  un ko es varētu darīt. Tā kā man vienmēr ir bijusi laba saikne ar bērniem, domāju, ka tā ir vide, kur   tu  nekad nepazūdi, visu laiku esi tādā vidē, kur viss mainās. Tu zini, ka nenovecosi, šādā vidē strādājot, jo redzi jaunus cilvēkus blakus. Šķiet, kur ir bērni, tur ir jezga un jautrība, visu laiku ir kaut kas jauns. Tā es izdomāju, ka tā varētu būt mana vieta.

TRIKĀTAS PAMATSKOLA nu ir par vienu pedagogu bagātāka. Gan bērniem, gan jaunajai skolotājai Danutei Mazurei tā būs interesanta pieredze un notikumiem pilns mācību gads. Foto no privātā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri