21. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Skolas piederības zīmi saņemot

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 10. februārī, Sadales tīkla zālē notika Valmieras Viestura vidusskolas Žetona vakars. Abiturienti saņēma skolas piederības zīmi un vēlāk priecēja skatītājus ar iestudēto izrādi «Neatvairāmās grēcinieces».

Skolas piederības zīmi saņemot

Nemainīgi šis tradicionālais pasākums silda sirdis gan divpadsmito klašu skolēniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Beidzot divpadsmitie var sevi saukt par īstiem viesturiešiem, ko var apliecināt ar iegūto skolas piederības simbolu — žetonu. Vakara gaitā klātesošos iepriecināja apsveikumi — 11.c klases meiteņu muzikālie priekšnesumi un sirsnīgie vienpadsmito klašu pārstāvju vēlējumi.

12.b klases kolektīvs svētkos skolai veltīja dāvanu — pētījumu «Viesturieši manā dzimtā» — un noskaidroja, ka klases ģimeņu ciltskokos ir 67 Viestura vidusskolas absolventi, kas arī saņēmuši skolas goda zīmi — žetonu.

Šajā vakarā paldies teicām sākumskolas un pamatskolas audzinātājām, kā arī visiem mācību priekšmetu skolotājiem par stabilajiem zināšanu pamatiem un bērnības atmiņām.

Sirsnīgie apskāvieni, krāsainie ziedi un muzikālā izrāde bija pateicības sveiciens mūsu vecākiem par atbalstu un ikdienas rūpēm.

Pēc pasākuma svinīgās daļas vakara viesiem bija iespēja vērot izrādi «Neatvairāmās grēcinieces», kur lomās bija paši divpadsmitie. Lai gan gatavošanās izrādei sākās tikai janvārī, iznākums bija patiesi grandiozs. Pūles, kas tika ieguldītas dziesmu, deju un aktiermeistarības mēģinājumos, acīmredzami atmaksājās.

Projekta nedēļu izrādes dalībnieki pavadīja garos mēģinājumos un sagatavošanās darbos. «Neatvairāmās grēcinieces» ir muzikāla drāma, kas liek aizdomāties par cilvēku alkatību, slavas kāri un vieglu uzticēšanos. Ir teiciens, ka «ar avīzi var nosist politiķi» — mediji acumirklī cilvēku spēj padarīt gan atpazīstamu, gan tikpat ātri pazudināt.

9. februārī, dienu pirms nozīmīgā vakara, Sadales tīkla zālē arī interesenti varēja noskatīties izrādes ģenerālmēģinājumu. Tā bija brīnišķīga iespēja aktieriem stiprināt savas spējas, kā arī draugiem un paziņām novērtēt aktieru veikumu. «Viesturskolā notikusi revolūcija ar pozitīvām sekām,» — šādi izrādi novērtēja vairāki Valmieras Viestura vidusskolas absolventi, kas bija ieradušies uz ģenerālmēģinājumu.

Mēs, divpadsmitie, sakām lielu paldies visiem, kas palīdzēja organizēt šo lielisko pasākumu!

Paldies režisoriem Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, kustību māksliniecei Lindai Mīļajai, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, skaņu operatoram Guntaram Aizupietim un gaismotājam Robertam Ciprusam!

Lai veiksmīgs un piedzīvojumiem bagāts tālākais ceļš, viesturieši!

MUMS IR VAJADZĪGS BILLIJS FLINS. Billijs Flins — Artis Krists Mednis. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri