20. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Skola ar nākotni

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā, Marijas ielā, durvis šim mācību gadam 3. septembrī vēra jaunā privātskola UniVersum. Tajā bērni no pirmās līdz trešajai klasei zinības apgūs pēc Montesori pedagoģiskās metodes, kuru bērnu apmācībai pirms vairāk nekā simt gadiem ieviesa itāļu izcelsmes ārste un pedagoģe Marija Montesori. Pēc šīs metodes bērniem vispirms iemāca lielās lietas: kas ir saule, zeme, daba un tā tālāk, pamazām apmācībā aizejot uz mazākām, tā veidojot sakārtotību lietu izpratnē.

Skola ar nākotni

Skolas atklāšanas pasākumā pirmos piecus pirmklasniekus, vecākus, skolotājus un viesus uzrunāja un veiksmi vēlēja skolas dibinātājs Andis Apsītis un Valmieras domes deputāts Vugars Ecmanis, bet skolas karogu, aicinot augt Dieva mīlestībā, pacēla Vasarsvētku draudzes mācītājs Andrejs Vatuļins ar savu dēlu — pirmklasnieku Teofilu. Skanēja kopīgi dziedātā valsts himna un Tēvreize.

Andis Apsītis skaidro: — Bērni mācīsies pēc parastās valsts mācību programmas, izmantojot arī ievirzi Bībelē. Katra diena skolā sāksies ar kopīgu lūgšanu aplī, kur katrs bērns varēs individuāli izpausties savā lūgšanā. Kristīgā mācība skolā nav atsevišķs priekšmets, tā integrēta mācību procesā.

Attēlā:

VISI KOPĀ. 3. septembris Valmierā, Marijas ielā, mirkli pēc jaunās skolas UniVersum atklāšanas.

Daniela Medņa foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Septembris, 2012

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

signe

super! lai izdodas!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri