26. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Sirdslieta – darbs ar koku

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirms četriem gadiem trikātietis JĀNIS BRENCIS uzsāka savu uzņēmējdarbību, radot zīmolu Woody shop. Viņš no koka izgatavo dažādas lietas – individualizētus pulksteņus, bloknotus, kāzu dekorus, un šos produktus sūta cilvēkiem visā pasaulē.

Sirdslieta – darbs ar koku

Jaunais uzņēmējs lielākoties idejas produktiem izdomā pats, bet mēdz arī tās smelties dažās mājaslapās, bet tikai lai rastu iedvesmu jaunam dizainam vai produktam. «Pats meklēju un skatos, kas varētu cilvēkus interesēt un kas man pašam patīk,» dalās trikātietis, uzsverot, ka idejas netiek špikotas. Jānis Brencis atzīst, ka latvieši vairāk izvēlas produktus ar spēka zīmēm un mūsu valsts kontūru, savukārt pasūtījumos uz ārvalstīm vairāk dominē pasaules kontūra, tāpat tiek sūtīti dažādi personalizēti kāzu dekori un bloknoti.

Vasaras sezonā jaunais uzņēmējs gatavo arī bērnu šūpoles vietējam tirgum. Woody shop radītājs atzīst, ka noslogotība ir «kā pa viļņiem», arī ziemā mēdz būt ļoti saspringti periodi, tomēr tos prognozēt nevar un atvaļinājumu iepriekš ieplānot neizdodas. Jānis Brencis smejoties min, ka viņš mājām ir «piesiets» gluži kā cilvēki laukos ar lopiem. «Brīva laika man, varētu teikt, ka nav (smejas). Ja man pasūta, tad es arī strādāju, cenšos visu izdarīt norunātajā laikā, tas prasa darbam veltīt arī sestdienas un svētdienas,» saka trikātietis.

Šobrīd uzņēmējam darba ir daudz. «Nesen man bija liels pasūtījums no Amerikas, kur es taisīju 500 mazas kastītes. Nācās sūtīt trīs reizes, jo pasta izdevumi bija ļoti dārgi. Parēķināju, ka lētāk sūtīt ir trīs reizes, nevis vienreiz. Tas bija paliels pasūtījums – prasīja lielu darbu,»  stāsta Jānis Brencis. Tas arī bijis pagaidām apjomīgākais, ko uzņēmējam nācies sūtīt uz ASV.

PIEREDZI Jānis Brencis gūst pakāpeniski – ja rodas kļūme, viņš meklē veidus un mēģina rast labāko risinājumu, un mācās no radušās situācijas. Foto no privātā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri