20. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Ramona, Ritma

SIA “Liepkalni” maiznīca pasniedz balvu augstākās sviestmaižu piramīdas autoriem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

SIA “Liepkalni” maiznīca, apbalvojot konkursa “Augstākā sviestmaižu piramīda” uzvarētājus, vidējās paaudzes deju kolektīvam “Cīrulis” no Palsmanes pasniedza nopelnīto profesionālo kafijas automātu un vēlēja arī turpmāk būt tikpat saliedētiem un draudzīgiem kopīgu mērķu sasniegšanā, informē konkursa rīkotāji.

Deju kolektīvam ”Cīrulis” no Palsmanes” balvu – kafijas automātu – pasniedz SIA “Liepkalni” valdes loceklis Aigars Veldre.
Deju kolektīvam ”Cīrulis” no Palsmanes” balvu – kafijas automātu – pasniedz SIA “Liepkalni” valdes loceklis Aigars Veldre.

Deju kolektīvs “Cīrulis” dalību konkursā uztvēra jautri un nopietni vienlaikus. Tā bija iespēja nosvinēt savu 15 kolektīva dzimšanas dienu atšķirīgāk, netradicionāli. Tika stingri nolemts celts sviestmaižu piramīdu, vienlaikus arī sagādājot cienastu svētku galdam. Izstrādājot projektu un plānojot celtni, konkursa uzvarētajiem izdevās uzmeistarot sviestmaižu piramīdu cilvēka augumā– 1,80 metri.

“Esam priecīgi, ka uzņēmumi un dažādi interešu kolektīvi atrod laiku ne tikai smagi strādāt, bet arī  izklaidēties un padarīt savu sadzīvi aizraujošu. Paši esam atbildīgi par savas ikdienas  iekrāsošanu jautrāk,  tādējādi arī padarot efektīvāku darba dienu. Konkursa uzvarētajiem balva – lielais kafijas automāts –  noderēs savā kolektīva jaunajā dejotāju istabā, kas tiek līdz ar dzimšanas dienu atklāta.  Tajā pirms mēģinājumiem un koncertiem tiks  kopīgi sanākts pie kafijas tases, aromātiskā kafija dos enerģiju dejot vēl straujāk un aktīvāk,” norāda SIA “Liepkalni” mārketinga vadītāja Ieva Zariņa.

Konkursa ietvaros SIA “Liepkalni” maiznīca aicināja uzņēmumu un iestāžu kolektīvus piedalīties atrakcijā – no “Liepkalnu” Sviesta baltmaizes, papildinot to ar citiem pārtikas produktiem uzcelt augstāko sviestmaižu piramīdu. Pasākuma mērķis bija padarīt ikdienas darba dienu uzņēmumos nedaudz jautrāku un aktīvāku, saliedēt darba kolektīvus, jo tikai tā iespējams uzrādīt labus rezultātus arī pamatdarbā.

Februāra laikā akcija izpelnījās lielu uzņēmumu interesi. Darba kolektīvi ar aizrautību iesaistījās plānošanas un celtniecības procesos, maizes piramīdas celšanu iekļaujot pat dažādu korporatīvu svētku svinībās vai kopīgi gatavojot pusdienas.

Arī citi akcijas dalībnieki, kas bija centušies un izveidojuši gana augstas un interesantas sviestmaižu piramīdas, dāvanā no SIA “Liepkalni” maiznīcas saņēma gardus kliņģerus  kā veicināšanas balvas.

“Galvenais, ko ar akciju gribējām radīt, ir prieks un jautrība darba kolektīvos Latvijā. Spriežot pēc iesūtītajām fotogrāfijām, tas mums ir izdevies, jo piramīdu celtniecība ne vien pulcējusi kopā darbiniekus, bet arī raisījusi smaidus un zināma mērā ienesusi līksmību kolektīvos šajā aukstajā ziemas mēnesī,” atzīmē SIA “Liepkalni” mārketinga vadītāja Ieva Zariņa.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri