18. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Sestdien Kocēnu novada Vaidavā notiks „Rudens tirdziņš”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 15. oktobrī, no plkst. 13.00 Kocēnu novada Vaidavas ciemata centrā - pie kultūras centra „Vaidava” un Vaidavas sabiedrisko aktivitāšu un mūžizglītības centrā (Skolas ielā 1, Vaidavā) notiks preču un pakalpojumu „Rudens tirdziņš”.

Sestdien Kocēnu novada Vaidavā notiks „Rudens tirdziņš”

Rudens tirdziņā piedalīties aicināts ikviens interesents – mājražotāji, zemnieki, amatnieki, rokdarbnieki un mākslinieki, lai tirdziņa apmeklētājiem piedāvātu gan preces, gan pakalpojumus.

Pieteikšanās dalībai tirdziņā un sīkāka informācija pieejama, sazinoties ar Vaidavas izglītības biedrības valdes priekšsēdētāju Zeltīti Kavieri (mob.tālr. 29432176).

„Rudens tirdziņu” organizē Vaidavas izglītības biedrība Valmieras novada fonda finansētā projekta „Sadarbības tīkls Vaidavai” ietvaros. Projekta īstenošanas laikā no šī gada aprīļa līdz septembrim izveidota Vaidavas sadarbības tīkla datu bāze, kurā, pēc Vaidavas, Kocēnu, Raiskuma un Stalbes pagastu mājsaimniecību un uzņēmumus apmeklēšanas, apkopota informācija par konkrētajā pagastā ražotajām precēm un piedāvātajiem pakalpojumiem. Datu bāze ikvienam interesentam būs pieejama gan elektroniskā, gan drukātā veidā - Vaidavas sabiedrisko aktivitāšu un mūžizglītības centrā, Vaidavas pagasta pārvaldē, kā arī uz projekta ietvaros izgatavotā ziņojuma dēļa Vaidavā. Tāpat projekta ietvaros norisinājās dažādas apmācības un radošās darbnīcas, kuru laikā tika apgūtas jaunas zināšanas un prasmes rokdarbu veidošanā, amatniecībā, kulinārijā, dārzkopībā u.c.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri