13. Decembris, 2018
Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

Sestdien Daliņos zibeņos futbols

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

VALMIERA GLASS VIA futbolisti 1. līgas turnīrā šosezon zaudējumus nepazīst — Valmieras puikas spēlē pārliecinoši un pamatoti atrodas čempionāta līderu godā. Vēl gan pāragri nodoties svinībām, jo priekšā vēl sešas spēles — pirmā no tām īpaši nozīmīga — šo sestdien, pl. 16 J. Daliņa stadionā pret sīvākajiem konkurentiem Grobiņas SC, kas no valmieriešiem atpaliek par četriem punktiem.

Sestdien Daliņos zibeņos futbols

«Visticamāk, ka šī būs pēdējā futbola spēle vecajos Daliņos,» zīmīgu faktu saistībā ar gaidāmo cīņu atzīmē komandas galvenais treneris Gatis Ērglis. «Runājot par pretiniekiem, mani vairāk interesē, kādā sastāvā viņi sestdien Valmierā ieradīsies, jo uz tālajiem izbraukumiem viņi ne vienmēr spēj savākties. Sarunā ar Dobrecovu (Grobiņas galvenais treneris Viktors Dobrecovs — aut.), sapratu, ka tomēr brauks visi. Viņš gan teica, ka jau gatavojoties pārspēlēm. Protams, ceram uzvarēt, bet pasaules gals arī nebūs, ja mums nesanāks. Skatos jau arī uz spēli ar Audu (nākamajā kārtā 30. septembrī — aut.) — jau cik gadus mums nākas grūti ar viņiem izbraukumā. Jebkura komanda atlikušajās spēlēs īpaši gatavosies pret mums. Mums jābūt gataviem un jāparāda cīņa. Pašlaik (intervija notika otrdien — aut.) esam optimālajā sastāvā, vēl gan trīs dienas un trīs treniņi līdz sestdienai. Ļoti gaidīsim līdzjutēju atbalstu, skatījos, sestdien sola arī labu laiku.»

Valmierieši visu šo 14 sezonu laikā, kopš pameta valsts augstāko futbola līgu — virslīgu —, 1. līgas turnīrā vēl nekad nav bijuši tik tuvu čempionu titulam kā šogad. Runas par atgriešanos virslīgā gaisā virmo jau vairākus pēdējos gadus, bet pašlaik tās ir īpaši aktuālas.

Nevarēju par šo visu neiztaujāt arī kluba viceprezidentu Uldi Pūcīti: «Uz šo jautājumu man nākas atbildēt arvien biežāk. Un neko jaunu es diemžēl taujātājiem atbildēt nevaru — jā, mēs visi ļoti vēlamies tur spēlēt, bet vai mēs šo vezumu varam pavilkt — man atbilde ir vēl neskaidra. Nesteigsimies par to vēl runāt, jo tomēr priekšā vēl šīs sešas spēles. Ja arī sestdien uzvaram, tik un tā nevaram atslābt atlikušajās. Jācīnās ir līdz pēdējās spēles pēdējai svilpei.»

GAIDĀMĀS CĪŅAS PRIEKŠVAKARĀ. Vai Valmieras futbolisti (attēlā treniņā šo otrdien) paliks nepārspēti arī sestdien cīņā pret nepiekāpīgajiem pretiniekiem no Grobiņas, iespējams, pēdējā futbola spēlē J. Daliņa stadionā pirms tā rekonstrukcijas?

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Septembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Partneri