20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Senioriem Valmierā mācīs radošumu fiziskajās aktivitātēs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmdien, 22. oktobrī plkst. 13:30 Valmieras pilsētas Kultūras centra telpās notiks LR Veselības ministrijas un Rīgas vingrošanas kluba „DCH studija” organizēta trīs stundu ilga bezmaksas nodarbība, kuras laikā seniori uzzinās un praktiski izmēģinās, kā veselības saglabāšanai tik nepieciešamās fiziskās aktivitātes padarīt radošas un kā ietaupīt laiku, vingrojumus integrējot ikdienas nodarbēs.

CC license
CC license

Speciāli projektam izstrādāta vingrošanas sistēma paredzēta ikvienam, kurš jau sasniedzis 45 gadu vecumu – laiks, kad cilvēka organismā notiek ievērojamas pārmaiņas un kad fiziskās aktivitātes ir vitāli nepieciešamas. Izstrādātā programma ļaus senioriem izveidot katram pašam atbilstošāko vingrojumu kompleksu, turklāt sniegs praktiskus padomus, kā fiziskās aktivitātes apvienot ar citām ikdienas nodarbēm.

Katrs nodarbības dalībnieks saņems ilustratīvu materiālu, kurā apkopoti visi nepieciešamie vingrinājumi, ka arī cita ar veselību saistīta informācija un aprēķini. Izdales materiāls veidots tā, lai to būtu iespējams papildināt ar saviem komentāriem un piezīmēm.

Nodarbību vadīs „DCH studijas”  treneris Kārlis Anitens, kurš plašākai sabiedrībai pazīstams arī kā dramaturgs, rakstnieks un aktieris.

Pieteikties nodarbībai iespējams, zvanot pa tālruni 29454752 līdz pirmdienai, 22.oktobrim plkst. 11:00. Uz nodarbību līdzi jāņem sporta tērps un maiņas apavi.

Informācija par vingrošanas klubu „DCH studija”  atrodama www.dchstudija.lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri