Semjonova iedvesmotie valmierieši uzvar Kocēnos

27.Februāris, 2024

Vienreizēji aizraujoši turpinās ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērija starp Kocēnu Rubeni un FBK Valmiera/Betsafe.

Sestdien pagarinājumā uzvaru svinēja kocēnieši, bet svētdien Valmieras florbolisti viņiem revanšējās jau pamatlaikā – 9:8. Izšķirošais vārtu guvums Pāvela Semjonova kontā, viņam šajā mačā hat-trick.

Sestdien, kad Rubene un FBK Valmiera/Betsafe Kocēnu sporta namā aizvadīja ceturtdaļfināla sērijas pirmo maču, desmit minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 6:4 atradās valmierieši, bet laukuma saimnieki spēja atjaunot neizšķirtu – 6:6. Pagarinājumā Ingara Matisona precīzais metiens nodrošināja Kocēnu komandai pirmo panākumu sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām (1:0).