21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Sapņi un kā nebaidīties tos sasniegt

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šogad 14. maijā jau otro reizi norisināsies gada vērienīgākais pasākums sievietēm – forums LĪDERE. Pasākums veltīts ikvienai uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei ar mērķi apzināties, ka katrā no mums, sievietēm, ir atrodama kāda daļa no LĪDERES. Šogad 20 pieredzes bagātas, šarmantas, harizmātiskas, taču tajā pašā laikā tik dažādas sievietes – LĪDERES uzstāsies VEF Kultūras pilī, lai 800 klātienes un vairāk nekā 50000 tiešsaistes skatītājām sniegtu iedvesmojošus, motivējošus un, neapšaubāmi, interesantus pieredzes stāstus par to, kā sapņot drošāk un sasniegt savas virsotnes.

Sapņi un kā nebaidīties tos sasniegt

Lai forums būtu patiešām lielisks, pozitīvām emocijām un atmiņām bagāts, tam nepieciešams jau krietni laikus rūpīgi un no sirds gatavoties. Tāpēc «Forums LĪDERE» dibinātāja Solvita Kabakova 4. februārī vietā, kas ir tikpat iedvesmojoša un lieliska – viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga – uz pirmo kopīgo tikšanos aicināja lektores – galvenās iedvesmas devējas forumā. Lektores iepazīstināja īsumā ar sevi, savu nodarbošanos, pieredzi un sapņiem – realizētiem un nesasniegtiem, kā tika bruģēts viņu ceļš uz panākumiem – būt līderēm savā nozarē. Kopīgi tika apspriesta arī «Forums LĪDERE» norise.

Mediju un komunikācijas aģentūras Vizeum Latvia vadītāja un TRIVIUMS apmācību trenere Linda Saulīte, stāstot, kā viņas ceļš aizvijās līdz «Forums LĪDERE» lektores godam, uzsvēra par vairāk nekā 20 gadu darbu medijos. Ar dziļu pieredzi digitālajos medijos un lielu mīlestību pret drukātajiem medijiem Linda sekoja savam sapnim un izveidoja savu pirmo digitālo dzīvesstila žurnālu Latvijā «LILLĀ». Viņa pastāstīja, kā viena pati vēlējās īstenot savu sapni un darīja visu, lai tas izdotos, bet vienā brīdi izdega. Kļūdīties ir labi, bet viss rodas darot – uzsvēra Linda. Viņasprāt, ļoti svarīgi ir sekot savam sapnim un, ja neizdodas, nepazaudēt sevi, ticību sev, bet doties pretim jauniem sapņiem.

Infogram dibinātāja un grafiskā dizainere Alise Dīrika, runājot par savu pieredzes bagāžu, sevi noteikti asociē ar vārdu «jaunuzņēmums». Viņa norādīja, ka pēdējā pusgada laikā sevi par visiem 100% saista ar datu vizualizāciju, digitālo produktu – tā ir Alises aizraušanās, kaislība. Savulaik Alise bija tā, kas ierosināja izveidot organizāciju Riga Tech Girls – organizēt konferences, kas raisītu informācijas tehnoloģiju (IT) nozares popularitāti sieviešu vidū, veicinātu sieviešu iesaisti IT un tehnoloģiju attīstībā. Runājot par to, kāpēc šāds projekts būtu nepieciešams, Alise saka tā: «Lai sievietes būtu ne tikai klikšķinātājas, bet, popularizējot IT nozari, iedvesmotu citas sievietes mainīt digitālo nākotni kopā.»

Uzņēmēja, dizaina tehnoloģiju uzņēmuma Froont dibinātāja, mūziķe un attiecību biohacking pētniece Anna Andersone iepazīstināja ar savu vērā ņemamo pieredzi vairāku uzņēmumu izveidē. Ceļš līdz panākumiem viņas dzīvē nebūt nebija rozēm kaisīts, ar vairākiem uzņēmumiem piedzīvojot neveiksmi. Neveiksmēm sekoja izdegšana – gan sevī, gan laulībā. Tā kā Anna ir uz datiem balstīts cilvēks, viņa sāka rūpīgi domāt un meklēt – kāpēc viss tā noticis. Atbilde uz šo, dažkārt ļoti sarežģīto jautājumu, izrādās, tika rasta ļoti vienkāršā, taču reizē arī tik ļoti svarīgā darbībā – nepieciešami apskāvieni un mīļotā cilvēka klātbūtne. Mācoties no savām kļūdām un aicinot tās nepieļaut arī citām, Anna uzsvēra: «Ikdienas steigā vienmēr jāatceras parūpēties arī par sevi un to, lai mājās viss būtu labi.»

Ar sevi tuvāk iepazīstināja arī Lietišķās informācijas dienesta valdes priekšsēdētāja, Latvijas Darba devēju konfederācijas viceprezidente, biedrības «Līdere» valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna, ginekoloģe un endokrinoloģe Astrīda Tirāne, uzņēmēja, alpīniste un arī sapņotāja Olga Kotova, uzņēmuma PricewaterhouseCoopers valdes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa, diētas ārste Lolita Neimane, uzņēmuma Gemoss īpašniece Ieva Treija, modes zīmola Amoralle dibinātāja Inese Ozola.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri