26. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Sapazinās un kopā priecājās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

1. septembrī Kocēnos, pirmsskolas izglītības iestādē «Auseklītis», audzēkņi un viņu vecāki pulcējās tradicionālajā pasākumā, kam šogad bija dots skaists nosaukums — «Es un krāsainā pasaule ap mani».

Sapazinās un kopā priecājās

«Tradīcija izveidojās tāpēc, ka nekad 1. septembrī visus vecākus nevarējām iesaistīt, jo lielākā daļa šajā pirmajā skolas dienā devās uz skolu līdzi saviem vecākajiem bērniem un bērnudārzs palika tādā kā otrajā plānā. Tomēr arī mēs, sākoties jaunam mācību gadam, gribējām satikties — vecāki, bērni, audzinātājas, tāpēc radās ideja pēdējā augusta sestdienā uz tikšanos un kopīgām sportiskām aktivitātēm aicināt bērnus, vecākus, audzinātājas, lai cits citu labāk iepazītu un mazajiem audzēkņiem nebūtu baiļu sajūtas, pēc vasaras brīvlaika vai pirmoreiz nākot uz bērnudārzu. Šāda tradīcija turpinās nu jau vairākus gadus.

Izdomājām — lai visi redzētu, ka Kocēnu novadā mazo bērnu ir daudz, pasākums jāsāk ar gājienu no pagasta pašvaldības līdz «Auseklītim». Šogad bija lūgums, lai katra ģimene gājienā līdzi paņem krāsainu balonu, jo pasākuma nosaukums bija «Es un krāsainā pasaule ap mani». Dalībniekiem tika izdalīti arī burbuļu pūšamie, tāpat darbojās neliela burbuļu mašīna, un krāsainā pasaule tika radīta jau gājiena laikā,» pastāstīja «Auseklīša» vadītājas vietniece SANDRA GRĪNLIŅA.

«ES UN KRĀSAINĀ PASAULE AP MANI». Šādi — košā izgājienā mazie bērnudārza «Auseklītis» audzēkņi kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām ievadīja jauno mācību gadu. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri