17. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Artis, Artūrs

Sandis Bukšs – ViA „Gada students” otro gadu pēc kārtas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes Augstskolā katru gadu tiek sveikti čaklākie studenti, šogad kandidātu vidū bija divi jaunieši no BK „Vidzemes Augstskola”, komandas kapteinis Sandis Bukšs un sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Ješkina. Sandis izcīnīja „Gada students” titulu jau otro gadu pēc kārtas, bet Madara meiteņu konkurencē ierindojās godpilnajā, otrajā vietā.

Sandis Bukšs un Madara Ješkina, foto autors Klāvs Vasiļevskis
Sandis Bukšs un Madara Ješkina, foto autors Klāvs Vasiļevskis

Sandis pēc titula iegūšanas pastāstīja, kas gada laikā ir mainījies: „Komandā esmu kļuvis no parasta spēlētāja par kapteini, šobrīd arī iesaistos komandas organizatoriskajās lietās, esmu iecelts par komandas menedžeri. Šajā laikā kopš iepriekšējā „Gada students” titula iegūšanas, esmu iekļuvis arī ViA SA un ieguvis Sporta virziena vadītāja amatu, uzskatu, ka esmu šo darbu veicis daļēji veiksmīgi, tomēr ar pāris mīnusiem laika trūkuma pēc. Šogad esmu Valmieras pilsētas čempionāta basketbolā galvenais organizators, cenšos iesaistīt studentus aktīvās dzīves veidošanā, esmu ieguvis daudz vairāk kontaktu, labākas attiecības ar pasniedzējiem un jūtu, ka arī citi studenti sāk novērtēt to, ko es daru”.

Ko Tev nozīmē šis tituls?

Pagājušo gadu likās, ka tituls man nozīmē vairāk nekā šogad. Kad pērn titulu ieguvu, tas man bija kā atspēriena solis kaut kam, vēlējos, lai cilvēki sāk ieinteresēties par to, ko es daru. Šogad tituls bija vairāk gaidīts, zināju, ka esmu darījis lietas labā un rēķinājos, ka varētu iegūt titulu arī šogad. Mērķi ir nākuši klāt un auguši, tie tiecās tālāk un šī gada tituls ir tikai tāda maza daļiņa no tā visa. Esmu priecīgs par šāda titula saņemšanu, par to, ka studenti mani novērtē un zina.

Vai ir kāds kam teikt paldies?

Pirmkārt, paldies ģimenei, visiem tiem, kas balsoja par mani, lielu paldies vēlos teikt visai BK „Vidzemes Augstskola” organizācijai, kur strādā tie cilvēki, kas man ir palīdzējuši izaugt. Protams paldies jāsaka arī atsevišķiem draugiem un pasniedzējiem. Paldies!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri