26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Saldumiņš izdevās!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

9. martā jau 18. reizi pēc kārtas Valmieras pagasta kultūras namā notika Līgas Steberes ikgadējais Vislatvijas vakara vadītāju festivāls. Pirmo reizi bez viņas klātbūtnes, taču tāpēc ne mazāk atraktīvs un kuplā pulkā sanākušajiem vakara viesiem interesants. Par Līgas ilgus gadus noturētās tradīcijas turpinājumu Burtniekam stāsta šī gada galvenais atbildīgais – Līgas dēls un Valmieras pagasta kultūras nama vadītāja vietas izpildītājs MĀRTIŅŠ VECVAGARS.

Saldumiņš izdevās!

Jau astoņpadsmito reizi... Daudz!

Jā! Mana māte Līga Stebere 1999. gadā uzvarēja līdzīgā konkursā Cēsīs. Tur šis pasākums gāja uz likvidēšanu, un viņa pajautāja, vai to nevarētu pārnest uz Valmieras pagastu. Protams, ka varēja, un tā pirms 18 gadiem vakara vadītāju šovs startēja šeit.

Pirmo gadu bez pašas Līgas... Vai tāpēc nebija citādāka organizēšana, kas šoreiz jau pilnībā gūlās uz taviem pleciem?

Nu, es jau entos gadus visur līdzdarbojos. Būtībā tā bija mūsu ģimenes kopīgā aizraušanās, visi bijām tur iesaistīti. Jau pērn, kad mammai bija veselības problēmas un kad jau biju šeit sācis strādāt, es uzņēmos visu to organizēt. Protams, Līga pieslēdzās ar kontaktiem un tādām lietām, bet šogad pilnīgi visu nācās darīt pašam. Taču nestrādāju jau es viens pats! Man ir ļoti spēcīga komanda – paša ģimene, arī vecie Līgas kolēģi un paziņas, kas ilgus gadus te piedalījušies. Viņi visi nāk ar pozitīvismu, ar atsaucību, ar enerģiju, ar kādu mazu domu graudu, ko visu var te skaisti integrēt. Tas patiešām nav viena cilvēka darbs, es tikai to visu savelku kopā. Manuprāt, mēs esam spēcīga komanda!

SALDAIS PĀRĪTIS. Re, visa pasākuma kopā turētājs Modris (Kokins) saticis savu senu simpātiju – Trīni (Inetu Vanagu). Roberta Āboltiņa foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri