Saldākā no uzvarām

- 31.Janvāris, 2017

Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīrā līdz šim nozīmīgāko uzvaru šajā sezonā guvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kuri sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 6:3 (2:2) pārspēja pašreizējos līderus — Jēkabpils Ošukalnu.

Par prieku sanākušajiem skatītājiem pirmie vārtus spēlē guva valmierieši — kad spēlētas bija deviņas minūtes, varens meistarstiķis padevās Ulvim Bērziņam, kurš no gaisa netverami trieca bumbu Ošukalna komandas vārtos — 1:0. Burtiski uzreiz pretinieki arī atbildēja — atzīmējās valmieriešu štata kapracis Aigars Liņģis — 1:1. Spēles 12. minūtē par mutes pavēršanu pāragri uz ģērbtuvēm tiesneši aizsūtīja Dāvi Gaigalu, par sava spēlētāja aizstāvēšanu  izraidīšanu no spēles izpelnījās arī komandas treneris Uldis Pūcītis. Izsisti no līdzsvara, spēles 15. minūtē laukuma saimnieki zaudēja vēl vienus vārtus. Puslaiks gan noslēdzās uz pozitīvas nots, tā pēdējā minūtē no 10 metru soda sitiena punkta atkal precīzi sita Alvis Dubovs — 2:2.

Atgriezušies no ģērbtuvēm, ar pilnu jaudu pretiniekus plosīt metās VALMIERA GLASS VIA futbolisti. Pēc tam, kad vienā no pretuzbrukumiem Oskars Ļebedevs no asa leņķa sita precīzi, panākot 2:3, likās, ka atkārtosies nesenās Latvijas kausa izcīņas spēles scenārijs, bet par laimi tas nepiepildījās. Joprojām ārdoties viesu soda laukumā, spēles 29. minūtē burtiski ar vēderu vārtus guva Valdis Veinbergs — 3:3. 35. minūtē līdzīgi kā pirmā puslaika izskaņā, Ošukalna futbolistiem sasniedzot pārkāpumu limitu, atkal no 10 m.s.s. precīzi sita Dubovs, un jau 4:3. Skatītāju uzmundrināti, valmierieši droši kontrolēja spēles gaitu, neilgi pirms spēles beigām vēl divreiz mainot rezultātu — divreiz precīzs bija Alvis Jaunzems. Gala rezultāts — 6:3 un ļoti svarīgi trīs punkti turnīra tabulā.

Uzvaru nedēļas nogalē svinēja arī kuldīdznieki, un tāpat kā valmieriešiem arī viņiem iekrāti 18 punkti, par trim mazāk nekā Ošukalna futbolistiem. Pa 12 punktiem iekrājušas 4. un 5. vietā esošās PB Line/Dinair un Salaspils komanda.

Nākamo spēli VALMIERA GLASS VIA aizvadīs izbraukumā — 5. februārī Ludzā pret turnīra pastarīti SK Latgols.

TURNĪRA rezultatīvākais spēlētājs Alvis Dubovs (12 vārti) spēlē pret Ošukalnu atzīmējās divas reizes — abas no 10 metru soda sitiena punkta.