18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Salda biznesa sākums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šos abus jaunos cilvēkus sastapu vecā gada nogalē Valmiermuižas tirdziņā. Mani ieinteresēja viņu gatavotās karameles, jo tās nebija no man zināmā vienīgā šādu saldumu izgatavotāja — uzņēmuma Karameļu fabrika Jelgavā. Tā nu par saviem pirmajiem soļiem privātbiznesā īsā intervijā Liesmai stāsta madoniete LINDA BLAŽEVIČA.

Salda biznesa sākums

SALDS ĢIMENES BIZNESS. Madonieši Linda un Arnis Blaževiči ar savu SIA darbojas saldumu biznesā — ražo karameles. Ja čakli strādā, saldi sanāk arī darba augļi. Gunta Vīksnas foto

Kā sauc jūsu firmu?
SIA Madonas karameles.
Cik ilgi jau strādājat?
Kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību darbojamies gadu, taču pirms tam visu divatā ar vīru Arni uzsākām kā pašnodarbinātie. Firmā Madonas karameles tagad viņš ir priekšnieks.
Kur ņēmāt sava biznesa ideju?
No interneta. Sākās jau viss pamazām... Arī iepriekš darbojāmies ar izbraukuma tirdzniecību, piemēram, vasarās ar cukurvati un popkornu. Tā nu meklējām internetā vēl kaut ko klāt, lai varētu attīstīties. Svarīgi bija atrast, ko darīt ziemā, jo iepriekš minētās lietas jau vairāk sezonāla rakstura, vasarai piemērotas.
Cik plašās telpās strādājat?
Pagaidām mums tāda neliela ražotnīte, bet esam jau izauguši skaitliski —  sākumā strādājām tikai abi ar vīru, tagad mums ir arī trīs palīgi. Kad pirmo gadu strādājām tikai divatā, sanāca rauties dienu un nakti, beigās jau vairs nespējām...

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
19. Janvāris, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri