Sakauta arī Krievijas izlase

8.Septembris, 2017

Otrdien Eiropas čempionāta finālturnīrā basketbolā Stambulā (Turcija) Latvijas valstsvienība pamatīgā cīņā tomēr salauza Krievijas izlases pretestību, gūstot jau trešo uzvaru četrās spēlēs — 84:69.

No mūspuses basketbola skolas trīsvienības izlasē šoreiz visai spilgti sevi apliecināja valmierietis Rolands Šmits. Lielā mērā tieši viņa spēles rezultātā otrajā puslaikā Latvija panāca lūzumu. Rolandam 17:05 spēlētajās minūtēs 11 punkti, 2AB, tikai 1 personiskā piezīme un +8 efektivitātes koeficients. Labs pienesums šajā uzvarā arī brāļiem Bertāniem. Dairim 24:46 minūtēs astoņi punkti, 5/5 no soda līnijas, 4AB, 6RP un +10 ef. k. Dāvis 25:17 minūtēs sameta deviņus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un pabeidza spēli ar +8 ef. k.

Vakar vēlu vakarā D apakšgrupas pēdējā spēlē Latvija mērojās spēkiem ar mājiniekiem turkiem. Pēc šīs spēles arī tapa zināms, no kādas vietas mūsu basketbolisti turpinās cīņas astotdaļfinālā.