22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Sagaršo angļu valodu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Nedēļas sākumā Valmieras Jaunatnes centrā Vinda brīvā gaisotnē norisinās dienas mītings «Taste english» jeb «Izgaršo angļu valodu», kuru vada jaunietis Doğukan Bulut no Turcijas. Nometnes dalībnieki gūs priekšstatu par viņa valsts kultūru, atšķirībām, kā arī pagaršos tradicionālos saldumus.

Sagaršo angļu valodu

Latvijā turku jaunietis viesosies divus mēnešus un vadīs nodarbības Valmierā un Salacgrīvā. Viņš studē jurisprudenci, un viņam ļoti patīk darbs ar jauniešiem. Latvijā viņš ir ieradies AIESEC projekta ietvaros ar mērķi mazināt barjeras starp dažādām kultūrām. Visas nodarbības un komunikācija notiek angļu valodā.

Pirmās nedēļas garumā skolotājs nometnes dalībniekus  iepazīstinās ar viņa valsts tradīcijām, ģeogrāfiju, spēlēm un ēdieniem. Pirmdien viņi iepazinās, savukārt vakar jaunieši degustēja tradicionālo turku kafiju un saldumus. Kā galveno atšķirību jaunietis no Turcijas izceļ to, ka latviešiem ir daudz vēsāka attieksme, bet turki ir atvērtāki, viņi ar visiem cilvēkiem komunicē kā ar ilggadējiem draugiem. Par latviešu atturīgumu gan Doģukan brīdināts iepriekš.

AKTĪVIE JAUNIEŠI izbauda laiku Jaunatnes centrā un izzina turku kultūru.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri