20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Saeimas priekšsēdētāja Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece reģionālajā vizītē Valmierā tikās ar 3. novada 22. zemessardzes kājnieku bataljona zemessargiem, jaunsargiem un komandieri pulkvežleitnantu Gvido Brenneru. Sarunā piedalījās zemessardzes komandieris ģenerālis Leonīds Kalniņš.

Saeimas priekšsēdētāja Valmierā

Vizītes turpinājumā Saeimas priekšsēdētāja apmeklēja Valmieras SOS bērnu ciematu, kur tikās ar Aigas Karitones audžuģimeni, SOS ciemata direktoru Ediju Pētersonu un Latvijas SOS Bērnu ciematu direktori Ilzi Paleju.

«To, ka daudzi cilvēki brīvprātīgi ir gatavi iesaistīties zemessardzē, par to neko neprasot pretim, es vienmēr esmu augstu novērtējusi,» stāsta Ināra Mūrniece. «Valmiera un Vidzeme ir novads, kas satur kopā pārējos novadus. Pagājušogad 4. maijā militārā parāde bija Valmierā, šogad būs Jelgavā. Manuprāt, tā ir brīnišķīga tradīcija, kad bruņotie spēki sevi parāda. Sevišķi jau šajā laikā, kad cilvēki uzdod daudzus jautājumus: kas notiek Latvijā, kas notiek kaimiņos un ko par to domā Eiropa un NATO. Es ļoti priecājos, ka politiķi ir sākuši pievērsties valsts aizsardzībai daudz atbildīgāk. Saeima ir apstiprinājusi ievērojamu budžeta pieaugumu aizsardzības jomai. Vēl jādomā par informatīvo drošību, jo tur mēs sastopamies ar zināmiem riskiem. Kad Baltijas valstis runāja par drošību, Eiropa uz mums skatījās tā, it kā mums būtu aizdegušies mati. Tagad mēs redzam, ka mati deg visai Eiropai.

VIZĪTĒ. Valmieras SOS bērnu ciematā Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci ar ziediem sagaidīja ciemata direktors Edijs Pētersons.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Aprīlis, 2015

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri