24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Sācies fināla balsojums par Muzikālās Bankas gada vērtīgāko dziesmu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pagājušajā ceturtdienā sākās fināla balsojums par gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijas Radio 2 aptaujā Muzikālā Banka 2018. Balsošana notiek divās kārtās: līdz 14. janvāra pusnaktij iespējams balsot par 25 populārākajām gada dziesmām, bet no 15. līdz 31. janvārim par tām 15 kompozīcijām, kuras būs izvirzījušās pirmās kārtas vadībā. Izvēlēties un nobalsot par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājaslapā – www.muzikalabanka.lv.

Sācies fināla balsojums par Muzikālās Bankas gada vērtīgāko dziesmu

Muzikālā Banka ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā jau 18 gadus ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā Muzikālā Banka skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās pl. 14:05 un sestdienās no pl. 12.10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielais fināla balsojums, kurā piedalīsies katra mēneša aptaujas populārākās dziesmas, sākās 2019. gada 3. janvārī un ilgs līdz 31. janvārim.

Apkopojot aizvadītā gada rezultātus, Muzikālās Bankas balsojuma pirmajā kārtā iekļuvusi Double Faced Eels izpildītā dziesma Atspulgs, Aijas Andrejevas Blēņas, The Sound Poets CeļšAstro’n’out Dejot trakāk,  Jāņa Stībeļa Dzīvo no jauna, Jauno Jāņu Orķestra Ieviņa, Toma Kalderauska Ja ļausiSaldās sejas dziesma Klusums pirms vētras, MARTAS Manās rokās visi ziedi novīst, MESA un Intara Busuļa Mantra, Laura Valtera Mirklī ieklausies, Nikolaja Puzikova Ne par ko, Markus Rivas Nevaru tāPrāta Vētras Ogles, Very Cool People feat. Edavārdi, Anša&Kristīnes Prauliņas izpildītā Pa apliBermudu divstūra Roku okeāns, Triana Park Rozā brilleTautumeitu Sadziedami, Dona&Ozola Salauzta sirds, Instrumentu Tu atvēri mani ar nazīti, Musiqq Vasara janvārī, Ralfa Eilanda Veiksmes pamatā, Ivo Fomina Vēlreiz un vēlreiz, Intara Busuļa Viegli, kā arī Laura Reinika dziesma Viss labi būs.

Otrajā kārtā tiks iekļautas tās 15 dziesmas, kuras  balsojumā izvirzīsies vadībā līdz 14. janvāra pl. 24. Šīs kompozīcijas būs dzirdamas arī finālšovā no Daugavpils olimpiskā centra skatuves. Par savu mīļāko dziesmu var balsot vienu reizi dienā.

Līdztekus balsojumam dziesmas vērtēs arī profesionāla un neatkarīga Muzikālās Bankas ekspertu padome, kurā šogad piedalās komponists Zigmars Liepiņš, etnomuzikologs un komponists Valdis Muktupāvels, ģitārists, komponists, aranžētājs Mārcis Auziņš, mūziķis, kordiriģents Jānis Ozols, diriģents un Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags, mūziķis Aigars Grauba, Latvijas Nacionālās operas solisti Ilona Bagele un Jānis Apeinis, dziedātāja Aija Vītoliņa,  mūzikas apskatnieks un mūziķis Jānis Žilde. Fināla balsojuma rezultātus proporcionāli 50:50 noteiks klausītāju balsojuma un ekspertu  vērtējuma kopsumma.

Pateicoties Daugavpils pilsētas finansiālam atbalstam, Muzikālā Banka 2018 finālšovs, kurā piedalīsies to dziesmu autori un izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju un žūrijas puses būs novērtēti visaugstāk, notiks 9. februārī Daugavpils olimpiskajā centrā, kad arī tik noskaidrota gada vērtīgākā dziesma. Tiešraidē finālšovu varēs dzirdēt LR2 un redzēt LTV1 kanālā. Visi aptaujas Muzikālā Banka 2018 finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes.

2016. GADA UZVARĒTĀJI – grupas Musiqq un Prāta vētra ar dziesmu Debesis iekrita tevī. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri