16. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Hermīne, Estere

Rudens veltes «Atvasarā»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras pensionāru biedrības dienas centrā «Atvasara» šonedēļ bija apskatāma ikgadējā rudens velšu izstāde.

Rudens veltes «Atvasarā»

Centra apmeklētājus ar savām plašajām tomātu kolekcijām atkal iepriecināja Brigita Medniece, Tamāra Kalniņa, Smaida Ķilpe un citas šo dārzeņu audzētājas.

Pastāvīgie izstādes dalībnieki ar tomātu audzēšanu nodarbojas ne pirmo gadu (gan amatieru līmenī) un katru reizi spēj pārsteigt ar kādu jaunumu, pārsvarā tomēr pieturoties pie pārbaudītām vērtībām. Lielāku uzmanību arī šoreiz pievērsa neierastākās tomātu šķirnes — «zilā roze», «zilais puika», svītrainie «tīģerīši», bet no vecajām šķirnēm topā ir ‘Vērša sirds’, kas tomātu cienītājiem joprojām patīk gan izskata, gan garšas ziņā.

Savukārt Anna Trēziņa, Silvija Bilsēna, Vija Gustsone un citi biedrības biedri uz dienas centru bija atnesuši ziedus, dekoratīvos ķirbīšus, kabacīšus, tomātus podiņos, avenes, vīnogas, arī dažus eksotiskākus eksponātus.

Pensionāri vis nesēž, rokas klēpī salikuši, — viņi darbojas. Aktīvā sezona dienas centrā «Atvasara» sāksies no 15. septembra, bet jau 30. septembrī paredzēts Senioru dienas pasākums Valmieras kultūras centrā. Tā ka jāgatavojas nākamajai izstādei, lai centra apmeklētājiem sagādātu prieku ar neparastiem dārzeņiem.

RAŽA IEPRIECINA un rada pozitīvas emocijas. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri