22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Rubenes pamatskola – pedagogam draudzīga izglītības iestāde

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

9. oktobrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) Pasaules dienai par cienīgu darbu veltītā konferencē Rubenes pamatskolai svinīgi piešķīra statusu "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2013" un pasniedza īpašu apliecinājuma plāksni. Kopumā šādu apbalvojumu saņēma 9 Latvijas izglītības iestādes, kuru vadītāji piedalījās arodbiedrības rīkotā konkursā, lai novērtētu pedagogu darba apstākļus.

Rubenes pamatskola – pedagogam draudzīga izglītības iestāde

LIZDA konkursā piedalījās 29 izglītības iestādes, kurās viesojās žūrija, lai novērtētu pedagogu sociālo drošību un darba koplīgumu, darba organizāciju, infrastruktūru, darba kvalitātes veicināšanu un personīgās izaugsmes iespējas, darba drošību, aizsardzību, mikroklimatu un savstarpējās attiecības, reputāciju, atalgojumu.

Kā pastāstīja skolas direktors Ivars Ādamsons, Rubenes pamatskolā žūrija viesojās septembra vidū, un tās sastāvā bija LIZDA priekšsēdētājas vietnieks Jānis Krastiņš un LIZDA biroja juriskonsulte Brigita Fricsone. Žūrija bija patiesi pārsteigta par rubeniešu paveikto un iecerēto nākotnē, kā arī darbības norises kārtību skolā. Atzinīgi tika novērtēts arī atbalsts izglītībai kopumā no Kocēnu novada domes puses. Piesakot skolu projektā, direktors I.Ādamsons lepojās ar savu skolotāju kolektīvu - stabilitāte un profesionālisms ir garants bērniem, kuri iegūst izglītību Rubenē.

Konkursa mērķis ir veidot darba devēju lielāku izpratni par cienīgiem darba apstākļiem pedagogiem un veicināt darba vides pilnveidi, lai tā kvalitatīvi nodrošinātu pedagogu profesionālo darbību un apmierinātu sabiedrības vajadzības pēc kvalitatīvas izglītības.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri