16. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rubenes bērnudārzam – 45!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmsskolas izglītības iestāde «Auseklītis» Rubenē pagājušajā nedēļā atzīmēja savu 45. jubilejas gadadienu ar salidojumu «Kur sapņi un atmiņas kopā vijas».

Rubenes bērnudārzam – 45!

Uz pasākumu ieradās tagadējie un bijušie darbinieki, kas iestādes attīstībā ieguldījuši savu artavu. «Prieks mijās ar asarām…» pastāstīja skolotāja Iveta Veide par gatavošanos šiem svētkiem. Iepriekšējā nedēļa bērnudārzā pagājusi ļoti aktīvi, jo katrai dienai bija savs uzdevums, lai telpās ienestu svētku atmosfēru. Pirmdien kolektīvs kopā ar bērniem rotāja telpas ar auseklīšiem. Otrdien tika dekorēta zāle, grupās darbojās mazie konditori, tapa cepumi un dzērvenes pūdercukurā. Trešdien bija pasākums bērniem, kurā daudz jautru brīžu sagādāja aizvadītā gada simbols suns un šī gada ruksis. Ceturtdien bērnudārzs pārvērtās par mākslinieku darbnīcu, kad kolektīvs ar bērniem kopā veidoja, aplicēja un zīmēja svētku tortes. Piektdien bērnudārzs ciemos sagaidīja savu zelta fondu – bijušos darbiniekus, kas bērnudārzā darbojas jau vairākās paaudzēs.

Nedēļas izskaņā jubilejas salidojumā tika godinātas bērnudārza vadītājas un viesiem dāvināts īpašais Rubenes bērnudārza jubilejas kalendārs. Vakara programma bija piepildīta ar daudziem dažādiem muzikāliem sveicieniem un pārsteigumiem. Uz skatuves kāpa bijušie audzēkņi – mūziķis Renārs Veličko, diriģente Marika Rolmane ar Valmieras Mūzikas skolas jaunāko klašu kori, bijusī bērnudārza vadītāja Inese Sudraba un ansamblis AD REM. «Esam gandarīti, ka Rubenē ir vieta, kur nākt kopā lieliem un maziem.

SANĀK KOPĀ visi, kas aktīvi gadu laikā iesaistījušies bērnudārza attīstībā, lai svinētu un priecātos par nozīmīgo jubileju salidojumā «Kur sapņi un atmiņas kopā vijas». Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri