Rubene triumfē Latvian Open 2017

- 29.Augusts, 2017

Ar rīkotāja Kocēnu Sporta kluba abu komandu Rubene triumfu sieviešu un vīriešu Elites grupā 27. augusta vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā noslēdzās jau vienpadsmitais pirmssezonas starptautiskais turnīrs florbolā Latvian Open.

Vīriešu komanda Rubene līdz šim vēl nekad nebija izcīnījusi uzvaru pašu rīkotā turnīra Elites grupā. Ar vienpadsmito piegājienu kocēniešiem tas beidzot izdevās, finālspēlē ar 3:1 pārspējot Ķekavu. Kausu par trešo vietu saņēma Stalbes SK Pārgauja, kas izšķirošajā mačā ar 3:2 pārspēja pagājušā gada uzvarētāju FBK Valmiera.

Sieviešu Elites grupas finālā Kocēnu Rubenei pretī stājās Rīgas FK NND. Pārākas izrādījās kocēnietes, kuras uzvarēja ar 2:0. Trešo vietu izcīnīja komanda Rīgas Lauvas, kas ar 2:1 pieveica Igaunijas klubu EMU SK.

Vīriešu Open grupā nr. 1 kausu par pirmo vietu izcīnīja FK Irlava/Avant, kas finālā ar 4:3 uzveica Rīgas LU/Masters. Trešo vietu uz goda pjedestāla ieņēma FBK Valmiera - 2, kas pārspēja Krievijas FC Uragan.

Vīriešu Open grupā nr. 2 triumfēja komanda FK JeNo - 2, kas finālspēlē ar 4:2 pārspēja Rīgas NUJAS.LV. Kausu par trešo vietu ieguva FK Vārme, kas ar 5:4 bija pārāka par Farm Dumperi.lv Club.

Vīriešu Elites grupas simboliskā izlase — vārtsargs: Jānis Bramanis (Ķekava); aizsargi: Juris Zilberts (Rubene), Dinārs Vaitaitis (Ķekava); uzbrucēji: Oskars Balodis (SK Pārgauja), Reinis Mirkšs (Rubene), Arnijs Kuratņiks (FBK Valmiera).

Sieviešu Elites grupas simboliskā izlase — vārtsardze: Kristīne Kirilova (Rīgas Lauvas); aizsardzes: Margita Kērutaja (EMU SK), Elizabete Pavlovska (Rubene); uzbrucējas: Paula Egle (FK NND), Laura Gaugere (Rubene), Santa Torstere (FK NND).

Par Latvian Open 2017 TOP grupas uzvarētāju kļuva Somijas klubs SC Classic, kas aizraujošā finālcīņā tikai pēcspēles metienos ar 8:7 pārspēja zviedru komandu Storvreta. Ceturtajā vietā šo turnīru noslēdza Latvijas vīriešu izlase, kas izšķirošajā mačā tikai pagarinājumā ar 6:7 piekāpās Somijas klubam Nokian KrP, kurā spēlē mūsu valstsvienības kandidāts Morics Krūmiņš.

TOP grupas simboliskā izlase — vārtsargs: Jānis Salcevičs (Latvija); aizsargi: Tobiass Gustavsons (Storvreta IBK), Janne Lamminens (SC Classic); uzbrucēji: Kaspers Ficners (Esport Oilers), Henrijs Johansons (Nokian KrP), Anjo Urners (UHC Uster).

VĪRIEŠU OPEN GRUPAS UZVARĒTĀJI Kocēnu Rubenes florbolisti.