23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Rubenē notiks sacensības spiningošanā „Rudens spura"

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 19. oktobrī, no plkst. 8.00 Kocēnu pagasta Rubenes ūdenstilpēs - Lielajā un Mazajā Ansī - notiks biedrības „Rubenes Anši" rīkotās sacensības spiningošanā „Rudens spura", kas veltītas Edvīna Cukura piemiņai.

Lielais Ansis (foto: Marika Eglīte)
Lielais Ansis (foto: Marika Eglīte)

Saskaņā ar nolikumu sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents - biedrības „Rubenes Anši” biedri, Kocēnu novada iedzīvotāji un citi. Dalībnieki, kas jaunāki par 16 gadiem, var piedalīties tikai vecāka vai cita atbildīgā pieaugušā klātbūtnē. Reģistrējoties dalībai sacensībās, jāuzrāda gada karte vai dienas licence.

Sacensības norisinās ar spiningošanas paņēmienu, ievērojot makšķerēšanas noteikumus no krasta vai no laivas. Lomā drīkstēs paturēt tikai vienu - vislielāko zivi, sacensību laikā aizliegts nodot zivis citam dalībniekam.

Ievērojot godprātības principu, uzskaiti par loma skaitu un lielumu noteiks paši dalībnieki, izņemot nomināciju „Lielākā noķertā zivs", kuras fiksēšanai nepieciešams liecinieks vai tiesneša klātbūtne.

Sacensību mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, veidot pozitīvu attieksmi pret makšķerēšanas sportu, kā arī rādīt piemēru saudzīgai attieksmei pret zivju resursiem.

Dalība sacensībās – bezmaksas.

Sacensību nolikums publicēts Kocēnu novada domes interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv sadaļā „Jaunumi”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri