22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Rotaļu istabas kultūras iestādēs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Bērnu rotaļu vietas pieejamas lielveikalos, kafejnīcās, pat bankās, bet kultūras iestādēs tas pagaidām ir retums.

Rotaļu istabas kultūras iestādēs

Vidzemes koncertzāle «Cēsis» ir viens no tiem kultūras centriem ne vien reģionā, bet visā Latvijā, kur, apmeklējot akadēmiskās mūzikas koncertu, teātra izrādi, kas domāta pieaugušajiem, viņu bērniem ir iespēja vakara pasākuma laiku pavadīt spēļu telpā.

«Koncertzālē notiekošo vakara pasākumu laikā darbojas bērnu istaba — kamēr vecāki bauda koncertu vai izrādi, bērni, audzinātāju pieskatīti, var spēlēt izglītojošas galda spēles un rotaļāties ar domu biedriem,» «Liesma» uzķērās, lasot šo ierakstu Cēsu koncertzāles mājaslapā, un nolēma noskaidrot, kā pakalpojums veidots, attīstīts un cik tas pieprasīts.

«Mēs šo pakalpojumu reklamējam, bet esam jutuši, ka ne visi koncertzāles apmeklētāji par to zina. Bijušas reizes, kad redzam — vecāki atnāk uz koncertu kopā ar bērnu, tad piedāvājam, vai nevēlas izmantot bērnu istabas pakalpojumu: piekrīt, ir apmierināti un saka, ka citreiz to noteikti izmantos,» stāstīja Vidzemes koncertzāles «Cēsis» mārketinga un komunikācijas vadītāja Egija Saļņikova un paskaidroja, ka pakalpojums nav jaunums Cēsu koncertzālē, jo šādas bērnu istabas aizsākumi meklējami jau Cēsu Mākslas festivāla laikā.

NEPIECIEŠAMA TELPA — tā uz iespēju ļaut vecākiem mierīgi baudīt nopietnu mākslu, neuztraucoties par to, kā pasākuma laikā jutīsies, ko sadarīs mazs bērns, raugās Vidzemes koncertzālē. Tāpēc tur vakara pasākumu laikā ir atvērta bērnu istaba, kur mazos pieskata un viņi var ļauties radošām nodarbēm. Foto no cesukoncertzale.lv

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Janvāris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri