23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Riņķa dancis ap Kaimiņu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Riņķa dancis ap Kaimiņu

Pirmsjāņu nedēļa Latvijas politikā sanāca vētraina. Notika atjaunotajā Latvijas Republikā vēl nebijis gadījums — Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu tieši no Jēkaba ielas nama aizveda KNAB vīri. Saeimas deputāts vienkārši tika uz 36 stundām noņemts no trases, izmantojot administratīvo resursu un valsts varu. Kaimiņa kolēģi deputāti nobalsoja par lēmumprojektu, kuru tā īsti nebija pat redzējuši, un Satversmes 29. pants tika pārkāpts bez lielām emocijām. Tāds pats liktenis piemeklēja arī uzņēmēju Viesturu Tamužu, veiksmīgu spēlētāju Latvijā tik ienesīgajā atkritumu biznesā, un vēl vienu ar KPV LV saistītu vīru Ati Zakatistovu. Notika vesela virkne kratīšanu gan pie Kaimiņa, gan pie viņa partijas biedriem un atbalstītājiem.

Pēc 36 stundām tikuši uz brīvām kājām, visi trīs aizturētie kopā ar KPV LV biedru advokātu Aldi Gobzemu vakardien sarīkoja preses konferenci, kurā Artuss Kaimiņš atļāvās skaidri un gaiši pateikt: «Mūs 13. Saeimā neviens negaida. Un tas ir labi. Mēs tur būsim un veidosim valdību!»

Viņam var daļēji piekrist. Vecie vēži šo komandu tur noteikti negaida. Tieši tāpēc tiek darbinātas sistēmas sviras, lai Kaimiņu&Co ierullētu asfaltā vēl pirms nopietnu pirmsvēlēšanu debašu sākšanās. No vienas puses jau konkurentiem nebūtu jābaidās no Kaimiņa KPV LV, jo vēl nesen partijai potenciālo vēlētāju atbalstu aptaujās rādīja tikai 3,8%. Protams, ir šaubas par to, ka Kaimiņš&Co 13.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri