17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

RH3 fondā arī BK Valmiera spēlētāju formas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

“Basketbola klubs Valmiera” iesaistījies RH3 fonda labdarības akcijā, kuras mērķis ir ziedot līdzekļus bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. Ikvienam sporta līdzjutējam ir iespējams izsolē iegādāties kādu no trīs “BK Valmiera” basketbolistu formas tērpiem, tādējādi palīdzot īstenot RH3 fonda labdarības projekta mērķus, informē "BK Valmiera" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Emīls Ozerinskis.

RH3 fondā arī BK Valmiera spēlētāju formas

“RH3 Fonds” ir latviešu futbolista Raivja Hščanoviča dibināta labdarības organizācija, kuras mērķis ir iesaistīt sabiedrību, lai palīdzētu bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. Fonda mājas lapā izsoles formā iespējams iegādāties atpazīstamu Latvijas un ārzemju sportistu ziedotu ekipējumu. Izsolē iegūtie līdzekļi tiek novirzīt, lai sniegtu finansiālo palīdzību bērniem, kuriem nepieciešamas operācijās, rehabilitācija, ārstēšana u.c. veida palīdzība.

“Basketbola klubs Valmiera” iesaistījās šajā projektā ziedojot trīs īpašus spēļu kreklus, ar kuriem komandas basketbolisti 4. martā devās cīņā pret Latvijas čempionvienību “VEF Rīga”. Šie krekli ir īpaši ar to ka tie ir vienīgie trīs krekli, kurus “BK Valmiera” logo vietā rotā RH3 fonda emblēma. Spēlē pret valsts čempioniem ar īpašajiem krekliem spēlēja Jānis Kaufmanis, Ernests Kalve un Kristaps Dārgais.

“BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: "RH3 fondam ir ļoti cēls mērķis - palīdzēt ar bērniem ar onkoloģiskām problēmām. Arī forma, kādā notiek finansiālā atbalsta sniegšana, ir ļoti uzrunājoša, tāpēc arī "Basketbola klubs Valmiera" atsaucās šai idejai un ļoti ceram, ka spēsim kaut nedaudz kādam mazajam, iespējams, potenciālajam sportistam, palīdzēt. Lai mums visiem - sporta organizācijām, sportistiem un RH3 fonda veidotājiem - kopīgi izdodas!"

“BK Valmiera” un citu slavenu sportistu ekipējumu izsolēs iespējams iegādāties apmeklējot “RH3 Fonds” mājas lapu - http://rh3fonds.lv/lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri