26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Reklamēs brokastu nozīmīgumu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

“Ar apgalvojumu, ka brokastošana palīdz nopelnīt vairāk naudas, skatītāju vērtējumam nododam nākošo veselīga dzīvesveida popularizēšanai veltītā seriāla sēriju,” portālam www.dieta.lv pastāstīja Sabiedrības Veselības Institūta vadītājs Vilnis Baltiņš.

Ekrānšāviņš no video
Ekrānšāviņš no video

“Ar šo sēriju vēlreiz gribam aktualizēt brokastu nozīmīgumu veselīga uztura režīma veidošanā. Brokastis nenoliedzami ir dienas svarīgākā dienas ēdienreize. Teiciens - kā dienu sāksi, tā arī pavadīsi - attiecas ne tikai uz veicamajiem darbiem, bet arī uz ēšanas paradumiem”, stāsta Vilnis Baltiņš un turpina, “Ja dienu uzsāksiet ar optimālām un veselīgām brokastīm, tad arī visu dienu varēsiet ievērot pareizu ēšanas režīmu. Bez tam, pastāv arī citas, līdz šim neapspriestas, brokastošanas priekšrocības.”

“Brokastis ir svarīgas ar to, ka mūsu organisms, lai arī cik tas jocīgi izklausītos, nakts laikā ir krietni pastrādājis un tāpēc tam nepieciešama papildus enerģija. Daudzi domā, ka miegā mēs guļam un nekādu enerģiju nepatērējam, taču tas neatbilst patiesībai. Lai arī miegā mēs atpūšamies, organisms nebeidz strādāt. Tam ir jānodrošina dažādas dzīvībai svarīgas funkcijas - elpošana, asinsrite, temperatūra u.c.. Tam visam vajadzīga enerģija”, skaidro Vilnis Baltiņš, un piebilst, “Aptuveno miegā patērētās enerģijas daudzumu ir ļoti viegli aprēķināt. Gultā pavadīto stundu skaits jāparēzina ar ķermeņa svaru kilogramos. Rezultāts būs patērētais enerģijas daudzums. Tas nozīmē, ka 70 kg smags cilvēks guļot 8 stundas patērē 560 kcal enerģijas. Tas ir vairāk nekā šis cilvēks iztērētu 1 stundu garā aerobikas treniņā.”

“Seriāla 3. sērija šobrīt tiek rādīta Sabiedrības Vesības Institūta informatīvā partnera - televīzijas kanāla TV6 ēterā”, informēja Vilnis Balriņš un piebilda, ka tiem, kuriem šis kanāls nav redzams, šo sēriju ir iespējams noskatīties interneta adresē www.dietillustrated.com.

Video:

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri