Regulārās LBL sezonas finiša kūleņi

20.Aprīlis, 2017

Valmiera/ORDO trešo vietu Olybet LBL regulārā čempionāta finišā bija nodrošinājusi un savus ceturtdaļfināla pretiniekus liepājniekus zināja jau priekšlaikus, varbūt arī tāpēc pēdējā šī turnīra spēle savā laukumā 12. aprīlī nesanāca tāda, kādu to būtu gribējuši līdzjutēji un treneri. Kaut kā izdevās turēt līdzi ļoti motivētajiem (cīņa par 4. vietu un sava laukuma priekšrocību ceturtdaļfinālā pret Baronu kvartālu) jēkabpiliešiem nedaudz ilgāk par 30 minūtēm, tad mūsu komanda vienkārši saplīsa...

Valmiera/ORDO – BK Jēkabpils 67:81 (17:20, 18:18, 20:17, 12:26)

Atpūta bija dota Bērziņam, uz dažām dienām prom bija aizlidojis Fišers, biezā miglā tīta joprojām Valtera iespējamā spēlēšana. Par šo maču uzteicams Jonāts, kurš salādēja lūšu grozā 6 trejačus no 8, puslīdz līmenī bija Laksa un allaž centīgais Mālmanis, toties zemāki par zemi šajā mačā profesionālā basketbolā bija starta piecnieka vīri Pits un Blaus, pa abiem kopā gūstot vien 8 punktus...

Viesi uzvarēt gribēja vairāk un to arī paveica, ceturtajā ceturtdaļā galīgi saārdot mājinieku aizsardzību, savukārt pašu kļūdas, kuslā cīņa par bumbām zem abiem groziem un neprecizitāte metienos valmieriešiem liedza izcīnīt 21. uzvaru turnīrā.

Mājiniekiem punktus guva: Jonāts 25+7AB+1BM (ef. koef. +27), Laksa 12+3AB (+9), Mālmanis 9+4AB+3RP (+9), Blaus 6 (+3), Mičels 5+5RP+3 kļūdas (+8), Kaufmanis 5 (+5), Kārlis 3 (+3), Pits 2+5RP+5 kļūdas (0). Viesiem rezultatīvākie: Kumpis 18+6AB+1BM (+20), Sirsniņš 17+12RP+2PB+4 kļūdas (+21). Pārējā komandu statistika: divpunkti 36%:63%, trīspunkti 55%:39%, sodi 71%:80%, AB 23:37, RP 20:22, PB 5:6, BM 1:2, kļūdas 14:15, komandu ef. koef. summas 68:101.

MANA! Valmieriešu centrs Dors Fišers (no labās) bumbu baroniem netaisās atdot, savam kolēģim gatavs palīdzēt arī mūsējo saspēles vadītājs Damjērs Pits (no kreisās). Edgara Vaivada foto