19. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Sibilla, Teika, Lita

Raidījums aizved pie Valsts prezidenta

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

GUSTAVS MĀZIŅŠ ir šīs sezonas televīzijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» uzvarētājs 10. klašu grupā. Ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni tikās vien 16 spēles uzvarētāji un viņu skolotājas. Pēc 5. klašu fināla un «Gudrs, vēl gudrāks» sezonas noslēguma šovakar LTV1 kanālā varēs redzēt Gustava un viņa skolotājas Lolitas Krilovas viesošanos Rīgas pilī.

Raidījums aizved pie Valsts prezidenta

Jaunietis raidījumu pirmo reizi redzējis, mācoties pamatskolā, kad tajā piedalījies viņa bērnudārza draugs. Tāpēc pats nolēmis spēlē savas zināšanas pārbaudīt, mācoties 7. klasē. «Kad gāju 6. klasē, spēle tika parādīta pirmo reizi, un es nodomāju, ka nākamgad gribu piedalīties,» stāsta jaunietis. Startējot Gustavs iekļuva finālā, bet palika trešajā vietā kopvērtējumā. «Mēģināju savus spēkus 8. klasē, bet netiku finālā, izkritu trešajā kārtā. 9. klasē neiekļuvu fināla spēlē, jo man pašam tā vēlme nebija tik ļoti liela, vairāk gribēju atpūsties, bet mani klasesbiedri ļoti gribēja braukt uz televīziju,» atceras jaunietis par dalību iepriekšējo sezonu konkursos. Viņš skaidro, ka rezultāts iepriekšējās spēlēs nav bijis tik labs motivācijas trūkuma dēļ.

RĪGAS PILĪ. Pa vidu Gustavs Māziņš, blakus viņam  Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un informātikas skolotāja Lolita Krilova, kura kopā ar Gustavu raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks» piedalās jau no 7. klases. Inas Kronbergas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri